T.: +371 26667444

Vai tu atceries, kā jūties tajā mirklī, kad esi saskumis vai apslimis un kāds tev velta nedalītu uzmanību un sniedz atbalstu. Vai atcerējies?

Jā, tā ir ļoti patīkama un spēcinoša sajūta. Tajā brīdī liekas, ka diena palikusi gaišāka, veselība strauji uzlabojas, noskaņojums mainās, smaids parādās, sirds priecājas. Nu re, tas ir tas, kas nepieciešams tiem cilvēkiem, kurus dzīve nav lutinājusi un kuri savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centros. Visbiežāk šie cilvēki ir veselības problēmu nomākti, jūtas vientuļi, liekas, ka nekas viņus dzīvē vairs nespēj iepriecināt.

kopa

Saproto šo apstākli un kopš 2000. gada, meklējot risinājumus, kā to mainīt, NSUS biedrība rada sociālos projektus, kuros ikviens var sniegt šo nedalīto uzmanību un kāda cilvēka dzīvi mainīt uz jauko pusi. Nedalīta uzmanība ir tas, kas gan mūs pašus, gan citus iepriecina. Saņemot nedalītu uzmanību sajūtamies pamanīti, novērtēti, svarīgi un tādejādi vairojas prieka un laimes sajūta.

Atslēgas vārdi - NEDALĪTA UZMANĪBA

Arī Annai, Pēterim, Jānim tāda ir vienkārši nepieciešama - Nedalīta uzmanība. Tieši tāpat, kā ikvienam mums.

Tieši tāpēc NSUS biedrība un Eņģeļa Pasts piedāvā šo iespēju, dažādu sociālo projektu ietvaros, sniegt šo nedalīto uzmanību visa gada garumā, negaidot īpašu uzaicinājumu (saite).

Tas notiek daudz un dažādos veidos, kā piemēram vēstuļu nosūtīšana vai atbalsta groza nosūtīšana vai pārsteiguma radīšana Ziemassvētkos. Jo tas ir domāts tieši katram konkrētam cilvēkam un tā ir tā nedalītā uzmanība, kaut arī tikai uz šī sūtījuma saņemšanas brīdi. Bet tā rada prieku un sniedz vēl daudz ko vairāk. Un katram no mums ir izvēle, kuram cilvēkam un kad sniegt šo nedalīto uzmanību.

Prieks vairo prieku un dots devējam atdodas.

Tieši tik vienkārši un saprotami.

Līga Uzulniece Bokuma
NSUS biedrības vadītāja