T.: +371 26667444

Dosim iespēju Veronikai apmeklēt vasaras nometni

    Veronika apmeklēja vasaras nometni un saka paldies par sniegto atbalstu!

    Šodien mani uzrunāja sadarbības partneris - biedrības "Maigais suns" vadītājs Viktors Mucenieks, ar kuru sadarbojamies jau vairāk, kā 3 gadus un vedam, nesam, dāvinām prieku tiem cilvēkiem visā Latvijā, kuriem tas visvairāk nepieciešams. Šodien ienāca lūgums palīdzēt finansiāli, lai savukārt Viktors varētu atbalstīt kādu pusaudzi meiteni, vārdā Veronika, ar kuru biedrības vadītājam Viktoram dzīves ceļi krustojās jau pirms 7 gadiem, meiteni satiekot kādā no bērnu namiem.

Lasīt tālāk ...

"No sirds uz sirdi" Vecpiebalgā

    NSUS biedrībā, sadarbībā ar Vidzemes sadarbības partneri Vitu, tiek realizēts atbalsta projekts Vecpiebalgas novada senoriem, vientuļajiem senioriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ģimenēm, kurās tēti audzina vieni paši savus bērnus un opīši savus mazbērnus.

Lasīt tālāk ...

Ziedojums aizceļo uz Lejasciemu un Gulbeni

    NSUS biedrībā ik pa laikam nonāk dažādi ziedojumi  - drēbes lieliem un maziem, dažādi apavi, dažādas somas gan kundzēm, gan kungiem, kā arī rotaļlietas mazajiem.

Lasīt tālāk ...

Mašīna mācīs "Solis Piebalgā" jauniešus

    22.03.2017. NSUS biedrība saņēma lūgumu Facebook no Jāņa Platača, kurš darbojas "Solis piebalgā", ka jauniešiem nepieciešama mašīna, drīzāk lūgums bija šāds: "Sveiki tiem, kas šeit iegriežas :) Centram Jaunpiebalgā meklējam nolietotu auto, kam ceļš uz kapsētu :) .. jaunieši ar mieru to atjaunot :) .. tas būtu jauki, ja kādam no Jums būtu vai jau ir vēlme noziedot mums nobraukušos auto".

Lasīt tālāk ...

Pateicība no biedrības "Labāka rītdiena"

   Projekts pabeigts!

    Valmieras un Beverības novada pusē ir noslēdzies projekts Ziemassvētku vecīša darbnīca 2016/2017 (kurpjukastes princips), kur pateicoties ar biedrības “NSUS” un iedzīvotāju atbalstu tika sarūpētas dāvanas trūcīgo ģimeņu bērniem, vientuļajiem senioriem un diviem bērnu un jauniešu rehabilitācijas centriem. Kopā tika sarūpētas ap 90 dāvanām.

Lasīt tālāk ...