T.: +371 26667444

Rudens krāsās un vijoļu mūzikas skaņās

Lai arī aiz loga ir rudens jau izkrāsojis visu Latviju un pāri logu rūtīm rit lietus lāses, sociālās aprūpes centrā Zemgale šodien iemītniekus priecēja vijoļu mūzikas skaņas. Mūzika ir dvēseles valoda. Valoda, kura uzrunā, dziedē, priecē, ļauj dvēselei veldzēties. Mūzika spēj uzburt tik daudz dažādu emociju. Tā spēj izstarot prieku, bēdas, spēj aizdzīt nogurumu.

Lasīt tālāk ...

Cilvēku melnbaltie mūžības mirkļi caur objektīva aci ....

   07. augustā NSUS biedrība, projekta ietvaros, ciemojās sociālajā aprūpes centrā "Zemgale", Ozolniekos. Ieskatijāmies "Mūžības Mirklī" caur objektīva aci, ieskatijāmies cilvēku acīs, grumbu pilnajās sejās, patiesumā, cerībā, priekā un skumjās, dvēseles dziļumos, sastrādātajās rokās, saglabājot šos Mirkļus, lai atkal kādreiz tajos ielūkotos un izdzīvotu no jauna......

Lasīt tālāk ...

""Mūžības Mirklis" caur objektīva aci" ciemojās SAC Zemgale

    ..... un Tu ieskaties grumbu un mūžības pilnajā sejā un apstājas laiks, lai ļautu mums vēlreiz izdzīvot visu, kas izsāpēts, kas smiets, kas mīlēts un nīsts. Tas viss lasāms veco cilvēku grumbās un acīs, sastrādātajās rokās un stājā .... un tas viss ir īsts un patiess......

Lasīt tālāk ...

Dzijas kamolīši aizripo uz SAC Zemgale

    Ikdienā aprūpes centros, pansionātos, vecoļaužu mājās savu ikdienu pavada seniori un jaunāka gada gājuma cilvēki ar īpašām vajadzībām un katram no viņiem ir savas nodarbošanās, hobiji un laika pavadīšanas iespējas. Viena no tādām nodarbēm ir adīšana, kurai nepieciešama dzija. NSUS labdarības biedrības projektā "Ziedo krāsainus dzijas kamolīšus" tika saziedoti daudz un dažādi dzijas kamolīši.

Lasīt tālāk ...

Neviltots prieks par aktivitāšu priekšautiņiem

    NSUS labdarības biedrībā, jau kopš 2017. gada aprīļa mēneša norit projekts "Aktivitāšu dēlīši un aktivitāšu priekšauti", kura ietvaros tiek aicināti sava amata meistari sagatavot aktivitāšu dēlīšus un uzšūt aktivitāšu priekšautiņus, kuri tālāk aizceļotu pie senioriem uz pansionātiem, aprūpes centriem un vecoļaužu mājām.

Lasīt tālāk ...

Mūzika uzrunā, dziedē un priecē SAC Zemgale iemītniekus

    Mūzika uzrunā, dziedē un tā rada daudz un dažādas sajūtas vai emocijas - prieku, skumjas, uzvējo nostaļģiju, rada uzmundrinājumu un ļauj dvēselei veldzēties, kā arī aizdzen nogurumu. Tieši tāda, ar mūziku piepildīta pēcpusdiena, šodien bija sociālajā aprūpes centrā "Zemgale", Ozolniekos.

Lasīt tālāk ...

SAC Zemgale jubilāri saņem dāvanas

    SAC Zemgale iemītnieki piedalās NSUS labdarības biedrības projektā Eņģeļa pasts "Dzimšanas diena".DZIMŠANAS DIENA - atcerēšanās, pārsteigumu, prieka, atmiņu, ciemiņu, spilgtu emociju pilna diena un tādai tai taču jābūt arī cienījamā vecumā!

Lasīt tālāk ...

SAC "Zemgale" ļaudis saņem savus sapnīšus

    Ozolnieku novada domes SAC "Zemgale" mājas ļaudis (133 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Lasīt tālāk ...