T.: +371 26667444

SAC Senliepas iemītnieki saņem jaunus, skaistus zobus

    2017. gada nogalē norisinājās NSUS biedrības ikgadējais labdarības projekts "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018". Tā ietvaros tika gatavotas dāvaniņas cilvēkiem aprūpes centros, pansionātos, vecoļaužu mājās. Kādu dienu saņēmu zvanu no Rūķītes Ineses Spilleres un viņa man pastāstīja, ka esot kāds zobārsts Raivis Sietnieks, kurš gatavs dāvināt kādam senioram "Jaunus zobus" - izņemamo protēzi, kā arī ietverti visi papildus darbi - sagatavošana pirms un darbi pēc, kuri būs bez maksas.

Lasīt tālāk ...

Dejas un dāvaniņas SAC "Senliepas" senioriem

    SAC "Senliepas" iemītnieki (29 cilvēki) piedalījās NSUS biedrības labdarības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" un saņēma dāvaniņas savai senioru saimei. Biedrība nepiedalījās centra svētku pasākumā bet saņēma stāstu un bildes no centra, jo pasākumu šoreiz organizēja paši Rūķi / Deju ansamblis "Pērle", kuri brauca ciemos gan ar koncertu, gan ar sarūpētām dāvaniņām.

Lasīt tālāk ...

Ar "Saulītēm" rokās .....

    Šodien devos ciemos uz SAC "Senliepas", kur biju uzaicināta uz pasākumu, ko rīkoja L'Oréal Baltic komanda pēc NSUS biedrības ieteikuma, projekta "Tu neesi viens" ietvaros.
    L'Oréal Baltic komanda mani uzrunāja ar mērķi piedalīties NSUS projektos un radīt prieku tiem, kuriem tas ir visvairāk šobrīd nepieciešams.

Lasīt tālāk ...

Raibu raibais pārsteigums Austras kundzei

    Šodien bija tā diena, kad braucot ciemos uz pasākumu SAC "Senliepās" un tā ietvaros, manas vārdadienas dāvanu saņēma Austra kundze.
    Tā kā briļļu tēma bija atrisināta jau iepriekš ar centra palīdzību, tad tika lemts par dzijas iegādi, jo Austra kunzde ir liela un čakla adītāja. Kā arī papildus dāvanā bija skaista krūzīte, lai gardāka tēja.

Lasīt tālāk ...

"Mūžības Mirklis" caur objektīva aci ....." SAC Senliepās ir tapis


    ..... un Tu ieskaties grumbu un mūžības pilnajā sejā un apstājas laiks, lai ļautu mums vēlreiz izdzīvot visu, kas izsāpēts, kas smiets, kas mīlēts un nīsts. Tas viss lasāms veco cilvēku grumbās un acīs, sastrādātajās rokās un stājā .... un tas viss ir īsts un patiess......

    Kopā ar fotogrāfu Andri Kalnozolu, mēs Ieskatījāmies "Mūžības Mirklī" caur objektīva aci, ieskatījāmies veco cilvēku acīs, grumbu pilnajās sejās, patiesumā, cerībā, priekā un skumjās, dvēseles dziļumos, sastrādātajās rokās un saglabājām šos Mirkļus, lai atkal kādreiz tajos ielūkotos un izdzīvotu no jauna......

Lasīt tālāk ...

Pūkainā diena SAC "Senliepas"

    Šodiena, tāda pūkaina, mīļuma un prieka pilna diena sociālajā aprūpes centrā "Senliepas" Ķegumā, kur pie centra iemītniekiem ciemojās skaistās un gudrās suņu meitenes, kinologa Viktora Mucenieka (Biedrība "Maigais suns") pavadībā. Šajā centrā tas notika pirmo reizi un centra iemītnieki bija ļoti pārsteigti, kad ieradās suņu meitenes.

Lasīt tālāk ...