T.: +371 26667444

DERPELE cilvēciņi priecājas par sapnīšiem

    Vispārējā tipa pansionāta "DERPELE" ļaudis (71 cilvēks) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Lasīt tālāk ...

Smaržīgās ziepītes ceļo pie senioriem

    Šodien uz Vispārējā tipa pansionātu "DERPELE" tika nosūtītas smaržīgas labdarības ziepītes, ko NSUS biedrībai jau otro gadu dāvina Stenders. DERPELE saņēma 80 smaržīgus ziepju gabaliņus. Ticu, ka šis smaržīgais dāvinājums iepriecinās pansijas cilvēciņus.

Lasīt tālāk ...

"Eņģeļa Pasts" iepriecina Derpeles cilvēkus

   Projekts pabeigts!

    18. novembrī saņēmām e-pasta vēstuli no Madaras Stūrmanes: “Pavisam nesen atklāju projektu Eņģeļa pasts, ko rīko labdarības organizācija NSUS (No sirds uz sirdi) un kurā es šobrīd piedalos. Cilvēki no visas Latvijas un pat ārpus Latvijas ir aicināti sūtīt ziemassvētku kartiņas vientuļajiem pansionāta iedzīvotājiem. Mans tētis Edgars Stūrmanis arī mazliet padzīvoja “Derpeles” pansionātā, un man uzreiz radās jautājums organizācijas un projekta vadītājai - pēc kādiem principiem tiek izvēlēti pansionāti, kas piedalās šajā akcijā un izstāstīju par Jūsu skaisto un jauko pansionātu.”

Lasīt tālāk ...