T.: +371 26667444

Veselības diena Daugmales senioriem

Šonedēļ, 15.02.2019. NSUS labdarības biedrība, sadarbībā ar biedrību FizioDraugi rīkoja Veselības dienu senioriem, Ķekavas novada sociālā dienesta Dienas centrā "Adatiņas". Biedrības Fiziodraugi vadītāja un Ģimenes fizioterapeite Ineta Zaharevska apmeklēja Daugmales seniorus, kuriem pastāstīja un parādīja, kā pareizi vingrot mājas apstākļos, lai veicinātu asinsriti, locītavu kustības un veicinātu vispārēju labsajūtu ikdienā

Lasīt tālāk ...

Veselības veicināšanas diena Ķekavas novadā

Jaunais gads ir klāt un NSUS labdarības biedrībā turpinās sociālie projekti, kuri veiksmīgi darbojušies arī iepriekšējos 3 gadus. Viens no tiem ir Kanisterapijas projekts, kura ietvaros seniori, cilvēki ar īpašām vajadzībām, bērni un jaunieši tiekas ar kanisterapijas suņiem un pavadot ar tiem laiku, saņem pozitīvas emocijas.

Lasīt tālāk ...

NSUS biedrības projekts "Eņģeļa pasts" piedalās Labo darbu festivālā

NSUS labdarības biedrība bija uzaicināta 03.10.2018. piedalīties "Labo darbu festivālā Rīga 2018", ar labdarības projektu Eņģeļa pasts - dāvaniņu gatavošana senioriem, kartiņu un vēstuļu rakstīšana.

Lasīt tālāk ...

"Svētki Tev" pasākumā radam skaistumu

NSUS biedrība, "Svētki Tev" pasākumā, tika aicināta, kā atbalsta komanda, lai palīdzētu saposties cilvēkiem ar īpašām vajadzībām pašam pasākumam, kas radītu viņiem pozitīvas sajūtas. Pasākuma mērķis - izrādīt godu un radīt svētku atmosfēru īpašiem viesiem, uzsverot viņu nozīmīgumu, skaistumu un unikalitāti.

Lasīt tālāk ...

"Salauztas dzīves" nav šķērslis prieka mirkļiem

    "Salauztas dzīves" nav šķērslis prieka mirkļiem, un tieši šī apgalvojuma vadīta, NSUS labdarības biedrība plāno apciemot Iļģuciema sieviešu cietuma iemītnieces un viņu mazos ķiparus. Par šo apciemojumu ideja dzima jau 2017. gada sākumā.

Lasīt tālāk ...