T.: +371 26667444

Veltas Dzejoļu grāmata kļūst par īstenību

Tici un Sapnis piepildīsies! Tā arī darīja Veltas kundze (87), kura šobrīd gaida piedzimstam savu ilgi gaidīto un loloto Dzejoļu grāmatu, kura pateicoties ziedotājiem, drīz arī taps.

Lasīt tālāk ...

Nepieciešams Sporta Laukums cilvēkiem ar GRT. Kurzeme

NSUS biedrība ikdienā saņem palīgā saucienus no VSAC/SAC par vides labiekārtošanu, nepieciešamām lietām cilvēkiem (klientiem). Ir pienācis viens palīgā sauciens un būtu lieliski, ja mēs kopā to varētu realizēt. Un šoreiz tieši uzrunāju uzņēmējus Kurzemes pusē. Varbūt Jums ir iespēja uzburt Sporta Laukumu cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem (GRT)?

Lasīt tālāk ...

Veltas lielais Sapnis - izdot savu dzejoļu grāmatu

Pasaule ir interesantu cilvēku pilna. Katram savi sapņi, mērķi, pārdzīvojumi, cerības, raizes, mīlestība, prieks. Arī Veltas kundzes stāsts ir par mīlestību, par mīlestību dzejā, par mīlestību rakstīt un stāstīt savu dzīves pieredzi caur dzejas rindām.

Lasīt tālāk ...

Kādi tad bija NSUS pirmie 10 gadi?

Janvāris ir NSUS labdarības biedrības jubilejas mēnesis (ANNO 2015). Katrs no mums, gaidot savu dzimšanadienu, sev uzdod jautājumu un atskatās, kāds tad bija tas iepriekšējais gads. Kas mainījies salīdzinājumā ar citiem gadiem, kādi bija cēlumi, kādi kritumi. Kas sasniegts vai tieši pretēji, no kā bija jāatsakās. Kādas mācību stundas nesis iepriekšējais gads un vai esmu kļuvis par labāko sevis versiju.

Lasīt tālāk ...

Kļūsti par brīvprātīgo

Atsaukties uz lūgumu pēc atbalsta un palīdzēt tieši tad, kad ļoti nepieciešams, ir ļoti svarīgi NSUS biedrības un Eņģeļa Pasts ikdienā. Katru gadu tiek saņemti neskaitāmi palīgā saucieni. Kā arī NSUS biedrība realizē sociālos projektus, kuros nepieciešamas palīdzīgas rokas, gudrs un apķērīgs prāts, kā arī operatīva rīcība.

Lasīt tālāk ...