ziedo

Izdevās! Velotrenažieris Vecpiebalgas SAC iemītniekiem ar GRT

Marta mēnesī Eņģeļa Pasts  un NSUS labdarības biedrība, aicināja atbalstīt Vecpiebalgas aprūpes centra (ar GRT) iemītniekus un palīdzēt sarūpēt viņiem dažādu sporta inventāru -  iemītnieku aktīvai atpūtai, fiziskās formas uzturēšanai, motorikas stimulēšanai, muskulatūras stiprināšanai, kuru izmantojot klienti tiktu iesaistīti dažādās rehabilitācijas aktivitātēs, tādējādi lietderīgi izmantojot savu brīvo laiku, dažādotu savu ikdienu un uzlabotu savas dzīves kvalitāti.

Lasīt tālāk ...

Dvieļu ziedojumu saņem Pansionāts Rokaiži

2020. gada nogalē, NSUS biedrību uzrunāja uzņēmējs Kaj Malin (A.T.J.-Production Latvia, SIA) un piedāvāja ziedot sava uzņēmuma produkciju - gultas veļu, dvieļus, palagus, pledus.

Lasīt tālāk ...

Marija Naumova iepriecina seniorus

Decembra mēnesis ir īpašs, jo NSUS labdarības biedrībai un SIA Eņģeļa pasts (sociālais uzņēmums) sadarbojoties ar Mariju Naumovu, Latvijas sociālās aprūpes centros mītošajiem seniroriem ir lieliska iespēja apmeklēt Ziemassvētku koncerta tūrē "Pa īstam" esošos koncertus.

Lasīt tālāk ...

Šogad sniegts atbalsts 100 skolēniem

Jau 5. gadu NSUS labdarības biedrība organizēja atbalsta projektu maznodrošinātajiem skolēniem - «Mana pirmā skolas soma» 2019. Šogad NSUS biedrība plānoja šo projektu, kā atbalstu sociālās aprūpes centros (vairāk, kā 111 centri) strādājošiem vecākiem, vecvecākiem, kuriem finansiālu apstākļu pēc nav iespējams pilnvērtīgi sagatavot savus skolnieciņus un bērnudārzniekus jaunajam mācību gadam. Šāds atbalsts 2 skolēniem tika sniegts arī 2018. gadā.

Lasīt tālāk ...

Esi Cilvēks - Eņģeļis, izglāb dzīvību

Katru gadu nemainīgi pienāk gada tumšākais laiks - rudens un tam sekos ziema. Katru gadu, diemžēl bojā iet gan "kritušie", kas nosalst ceļa malā, mūsu nepamanīti, gan arī bojā iet "neredzamie cilvēki", kurus brauktuves malā ejošus nav pamanījis šoferītis.
Katru gadu publicēju savas pieredzes un aicinu līdzcilvēkus būt par tiem cilvēkiem, kuri kādam var izglābt dzīvību. Šis gads nav izņēmums. Atkal un atkal tēma ir ļoti aktuāla un tāda arī paliks.

Lasīt tālāk ...