T.: +371 26667444

«Mana pirmā skolas soma» 2019

Jau piekto gadu NSUS labdarības biedrība organizē atbalsta projektu maznodrošinātajiem skolēniem - «Mana pirmā skolas soma» 2019.
Šogad NSUS biedrība plāno šo projektu, kā atbalstu sociālās aprūpes centros (vairāk, kā 95 centri) strādājošiem vecākiem, vecvecākiem, kuriem finansiālu apstākļu pēc nav iespējams pilnvērtīgi sagatavot savus skolnieciņus un bērnudārzniekus jaunajam mācību gadam. Šāds atbalsts 2 skolēniem tika sniegts arī 2018. gadā.

Lasīt tālāk ...

«Mana pirmā skolas soma» 2018

    Jau ceturto gadu NSUS labdarības biedrība organizē atbalsta projektu trūcīgajiem un maznodrošinātajiem skolēniem - «Mana pirmā skolas soma» 2018.
    NSUS biedrībā ir dažādas skolas somas (mazlietotas / jaunas, lielākiem bērniem un mazākiem), kuras nonāks trūcīgajās ģimenēs un noderēs skolas gaitās.

Lasīt tālāk ...

Piepildi skolas somu

PROJEKTS AKTĪVS

Kopā projektā ir pieejami 0 kancelejas komplekti
No 3-6 meitene 0 kastes / zēns 0 kastes

No 7-10 meitene 0 kastes / zēns 0 kastes
No 11-14 meitene 0 kastes / zēns 0 kastes

Lasīt tālāk ...

«Mana pirmā skolas soma» 2017

   Projekts pabeigts!

    Jau trešo gadu NSUS labdarības biedrība organizē atbalsta projektu trūcīgajiem skolēniem - «Mana pirmā skolas soma» 2017. Šogad, šis projekts notiek sadarbībā ar Anglo Baltic News komandu.
    NSUS biedrībā ir dažādas skolas somas (mazlietotas, lielākiem bērniem un mazākiem, redzamas bildēs), kuras nonāks trūcīgajās ģimenēs un noderēs skolas gaitās, kā arī ir BRĪNUMKASTES, pildītas ar dažādām kancelejas precēm.

Lasīt tālāk ...