T.: +371 26667444

Cerības ļaudis saņem Ziemassvētku dāvanas

    Veco ļaužu mājas "Cerība" iemītnieki (42 cilvēki) šogad piedalījās NSUS biedrības labdarības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" un saņēma dāvaniņas savai senioru saimei. Šogad Inese Spillere ar komandu devās ciemos uz centru un iepriecināja seniorus ar koncertu un dāvaniņām 06.01.2018. 

Lasīt tālāk ...

"Skaistums" top Vispasaules veco ļaužu dienā

    Skaists, sakopts, rūpējas par sevi ....... mēs ar to saprotam skaistuma salonu apmeklējumus, finanses, laiku sev, frizētavas, manikīrus, pedikīrus un citas ar savu labsajūtu saistītas lietas. Ne visiem tas ir pieejams un iespējams ne finansiāli, ne fiziski ......

    Šodien, Vispasaules veco ļaužu dienā notika "Skaistuma diena" - atbalsta Projekta "Spogulīt, spogulīt..." ietvaros, kad par centra "Cerība" cilvēkiem parūpējās frizierītes Vikija, Gunta, Elise un manikīrīte Dace. Ilgi nebija jāgaida, lai senioru sejās parādītos smaidi, birtu prieka asaras un plūstu neizmērojama pateicība.

Lasīt tālāk ...

Cerības ļaudis saņem sapnīšus

    Veco ļaužu mītnes "Cerība" ļaudis (44 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Lasīt tālāk ...

"Eņģeļa pasts" priecē Cerībā

Projekts pabeigts!

    Labvakar, Līga!
    Sveiciens no VĻM "Cerība"!
    Mīļš PALDIES par to, ko darāt! Mūsu klienti ir priecīgi par viņiem veltīto uzmanību. Pāris pansionāta iemītnieces ir atbildējušas vēstulēm un ir ļoti priecīgas, ka var darboties un sazināties ar citiem, pavisam svešiem cilvēkiem.

Lasīt tālāk ...