T.: +371 26667444

Ziemassvētku dāvanas Mārcienas senioriem

    Mārcienas pansionāts šogad piedalījās NSUS biedrības labdarības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" un saņēma dāvaniņas savai senioru saimei. Biedrība šogad nepiedalījās centra svētku pasākumā bet saņems stāstu un bildes no centra, ar ko drīzumā padalīsies arī ar Jums.

Lasīt tālāk ...

Ciemos Mārcienas pansionātā

    13.05.2017. pienāca tā ilgi gaidītā diena, kad ciemojos Mārcienas pansionātā. Šī izdevība radās pateicoties braucienam uz Latvijas Pašvaldību SAc institūciju apvienības pavasara sapulce 2017 Balvos. Viss pa ceļam un šī iespēja bija noteikti jāizmanto.
    Mārcienas pansionāta direktore Dace Zeile man izrādīja skaisto pansionātu, kurš savu darbību uzsāka tikai 2016. gada novembrī.

Lasīt tālāk ...

"Skaistuma diena" Mārcienas pansijā

    NSUS atbalsta projekts "Spogulīt, spogulīt ....." Mārcienā!
    "Skaistuma diena" šodien ir ciemojas pie Mārcienas pansijas cilvēciņiem. Kristīne ar savu meistarīšu komandu ir Mārcienā un parvērtību diena var sākties!
    Citēju Kristīni VIkeli: "Paldies, bija tik patīkami skatīties uz veco cilvēku mirdzošajām sejām, kad viņi sēdēja krēslā un tika čubināti. Galarezultāts tikai piepildīja mūsu sirdis. Paldies par iespēju labiem darbiem!

Lasīt tālāk ...

Mārcienas pansionāta ļaudis saņem sapnīšus

    Mārcienas pansionāta ļaudis (45 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Lasīt tālāk ...

Mārcienas cilvēciņi saņem smaržīgas ziepītes

    Šodien uz Mārcienas pansionātu tika nosūtītas smaržīgas labdarības ziepītes, ko NSUS biedrībai jau otro gadu dāvina Stenders. Pansionāts saņēma 71 smaržīgus ziepju gabaliņu. Ticu, ka šis smaržīgais dāvinājums iepriecinās pansijas cilvēciņus. Pati pansijas vadītāja, Dace Zeile, nogādās tās centrā.

Lasīt tālāk ...