ziedo

    Jau lēnām, NSUS biedrībā, tiek iesūtītas vēstules ar bērnu zīmējumiem un vēstulēm Ziemassvētku vecītim, NSUS labdarības biedrības projektā Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018.

    Katru gadu, NSUS biedrības saņem no bērniem (bērnu nama un ģimenes) zīmējumus un vēstules šim projektam. Katru gadu bērnu prasības aug augumā un ir skaidrs, ka visi bērni sapņo par lietām, ko dažreiz pat pieaugušais nevar sev iegādāties, jo ir ierobežoti līdzekļi un citas prioritātes.
    Lai vai kā, sapņot ir labi un tas ir jādara, bet realitāte toties visu saliek pa vietām un piepildās tikai tās vēlmes, kas ir piezemētākas, pārdomātākas un pamatotākas.

    Bērni arī šogad sazīmējuši un sarakstījuši savus sapnīšus, kas ir mobilie telefoni (pat Apple), planšetes, hoverboardi, utt. Tas ir tāpēc, ka šo lietu esamība citiem, arī šiem bērniem liek to gribēt, bet te ir "bet" ...... bērniem nav ne jausmas, cik tas maksā un kā to nopelnīt.

    Tāpēc uzrunāju Rūķus!
    Nenobīstieties no šiem zīmējumiem un vēstulēm, skatieties pašos sarakstos, jo tur ir precīzāk aprakstīts, ko varētu šim konkrētajam bērnam sagādāt.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Raudas speciālās internātskolas bērnu zīmējumi

Ģimeņu bērnu zīmējumi un Strazdes bērnu nama bērnu zīmējumi un vētules