T.: +371 26667444

SADARBĪBAS PIEDĀVĀJUMS!

Sadarbības piedāvājums kompānijai, kura budžetā ir paredzējusi finansiālus līdzekļus un/vai materiālu ziedojumu (preces), ko novirzīt Labdarības projektiem.

1.  Ja kompānijā, šī mērķa realizēšanai, nav papildus cilvēku resursa, laika un atbilstošas pieredzes, lai šo Labdarības projektu varētu noorganizēt pilnā apjomā, kas sevī ietver:
1.1. Labdarības projekta ietvaros, apzināt ziedojuma saņēmējus (maznodrošinātas ģimenes, cilvēki ar īpašām vajadzībām, veci ļaudis (viensētās), pašvaldības, sociālie centri, bāreņu nami, veco ļaužu pansionāti, utt.)
1.2. Projekta lietvedību - nodomu protokoli, līgumi, rēķini, atskaites.
1.3. Loģistikas plānošanu
1.4. Tikšanās ar ziedojuma saņēmēju, lai izprastu vajadzības Labdarības projekta ietvaros, kas paredz braucienus pie potenciālā ziedojuma saņēmēja.

2.  Palīdzēsim rast sekojošus risinājumu:
2.1. Piedāvāsim atvērtus projektus, potenciālos ziedojuma saņēmējus (maznodrošinātas ģimenes, cilvēki ar īpašām vajadzībām, veci ļaudis (viensētās), pašvaldības, sociālie centri, bāreņu nami, veco ļaužu pansionāti, utt.)
2.2. Projekta lietvedību - nodomu protokoli, līgumi, rēķini, atskaites.
2.3. Nodrošināsim Jūsu ziedojuma novirzīšanu tieši konkrētam ziedojuma saņēmējam.
2.4. U.c. jautājumu risinājumus, saistībā ar konkrēto Labdarības projektu.

3. Jūsu uzņēmuma ieguvumi:
3.1. Ietaupīsiet laiku, kuru izmantot uzņēmuma attīstības jomā.
3.2. Uzņēmuma papildus atpazīstamība, ievietojot Jūsu Logo mūsu mājaslapā www.nsus.lv
3.3. Sociālajos tīklos (Facebook.lv, Draugiem.lv) - Informācija par projektā iesaistītajām, juridiskajām vai fiziskajām personām.
3.4. Nodokļu atvieglojumi.
3.5. Projektā ietverto atbalstītāju vizītkarte (piemērs: ja tas ir bērnu spēļu laukums, tad var tikt uzlikta uz laukuma metāla vai koka detaļas, improvizēta vizītkarte ar ziedotāju atšifrējumu)
3.6. Emocionāls gandarījums par paveiktajiem labajiem darbiem.


Veiksmi darbos!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.