ziedo

Sarūpēsim trūcīgajiem bērniem, bērnu nama bērniem, kā arī pansiju un vientuļiem senioriem dāvanu kastīti, kurpju kastes lielumā ar saturu, kas bērniem un senioriem izraisītu prieku, tās atverot. Sarūpētās dāvanu kastītes ceļos pie bērniem, jauniešiem un senioriem dažādos pagastos, pilsētās, ciemos.
Princips, dāvaniņas sagatavošanai, ir sekojošs - cilvēks izvēlas, kam tad viņš šo dāvaniņu gatavos - meitenītei (gadi), pusītim (gadi) vai senioram. Tad nu dodas un sarūpē dāvaniņu, tajā ieliekot visu atbilstošo un vēlamo, konkrētam dzimumam un vecumam.


UZMANĪBU / NOTEIKUMI Latvijas ziedotājiem:
Tikai jaunas mantas!

Rotaļlietas
Kā piemēram: rotaļlietas, lelles vai mīkstās rotaļlietas - pirktas vai pašdarinātas, rotaļu mašīnītes, bumba, puzles, galda spēles u.c.
 
Kancelejas vai skolas piederumi
Kancelejas vai skolas piederumi - pildspalvas, zīmuļi, zīmuļu asināmie, kalkulatori, krītiņi, flomāsterti, dzēšgumijas, pierakstu klades, blociņi, krāsojamās, uzlīmju vai bilžu grāmatas, penāļi un tml.

Higiēnas piederumi, kosmētika, parfimērija
Zobu birstes, zobu pastas, ziepes, vannas dvieļi, švamme, ķemme, ķermeņa kopšanas līdzekļi, matu kopšanas līdzekļi, kosmētika, parfimērija, un tml.

Apģērbs vai citi aksesuāri
Cepures, šalles, cimdi, matu sprādzes, krelles, piespraudes, lukturi (baterija), atslēgu piekariņi un tml. Ja pievienojat, saldumus, konfektes vai cepumus, tiem jābūt lietošanas termiņa robežās.

Senioriem
Frotē dvielīti, krūzīti ar tasīti + karotīte, roku kremu, siltu pledu, ķermeņa kopšanas līdzekļus, kungiem (bārdas dzīšanas piederumus), dabīgās tējas, kafija, kakao, končas, briļļu makus, gultasveļu (skaists pārvalks, spilvendrāna, palags), C vitamīns, kaļķis, vitamīni redzei (mellene), zivju eļļa, D vitamīns, sirds vitamīnu komplekss, ziedes locītavu sāpēm, vitamīnu komplekss. Jautāt farmaceitam aptiekā.
 
Aizliegtie priekšmeti
Lūdzu, pārliecinieties, ka sekojošās vielas un priekšmeti neatrodas dāvanu kastēs.
• pārtikas produkti un šķidrumi
• medikamenti un priekšmeti kas satur dzīvsudrabu
• ar karu/vardarbību saistītas rotaļlietas un priekšmeti
• politiska vai reliģiska satura literatūru
• plīstoši priekšmeti
• viegli uzliesmojoši šķidrumi un pirotehnika

Svarīgi:
1. dāvanu kastītei, lūdzu, pievieno informāciju, kāda vecuma un dzimuma bērnam, jeb seniora domāts saturs, bērnu nama vai pansijas nosaukumu kur atrodas šis cilvēks un savu kontaktinformāciju.
2. Ja vēlies kļūt par šīs akcijas koordinatoru savā pilsētā, ciemā, pagastā, piesakies mums.
3. Ziedojuma nodošanas punkts Nākotnes iela 2, Ķekava. Sīkāka informācija 26667444
4. Neaizmirsti Kurpjukastes izskatu padarīt par dāvanu kasti - esi radošs :)
5. Kasti nedrīkst aizsaiņot (aizlīmēt, aizsiet), jo drošības apsvērumu pēc tā tiks pārbaudīta pirms dāvināšanas.


Līga Uzulniece
NSUS Biedrības vadītāja
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
26667444