T.: +371 26667444

2018. gada aprīlī NSUS biedrība uzsāka sadarbību ar Confidental Dr. Raivja Sietnieka estētiskās zobārstniecības privātpraksi. Līdz ar Covid19 likstām, sadarbība uz laiku apstājās. Sadarbības laikā Dr. Raivis Sietnieks apmeklēja vairākus SAC un sniedza savus pakalpojumus (ziedojums).

Jau 2022. gada nogalē Dr. Raivis Sietnieks sazinājās ar mani un atgādināja, ka varam atsākt šo sadarbību – zobu raušana, izņemamo zobu protēžu izgatavošana un iespējams citas manipulācijas, ja tās būs iespējams. Pakalpojums ir, kā ziedojums (bezmaksas) un attiecas uz vientuļajiem senioriem, kuriem patiešām nav tuvinieku.

Sociālais projekts: Stomatoloģija vientuļajiem senioriem

Varbūt būs iespēja, ka seniors tiks atvests uz klīniku Rīgā, jo pats Dr. Sietnieks braucienu klātienē plāno līdz 50-60 km rādiusā no Rīgas. Tas būs domāts tiem SAC klientiem, kuri atrodas tālākajos Latvijas punktos no Rīgas.

Aicinu arī citus stomatologus pievienoties šim sociālajm projektam un sniegt savu artavu senioru labsajūtas radīšanā un veselības veicināšanā!

Komandā ir spēks un var paveikt vairāk labos darbus! NSUS biedrības paspārnē ir vairāk, kā 6000 senioru, kuri savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centros. Tieši tāpat, ļoti daudziem no viņiem nav ģimenes un līdz ar to nav neviena, kas spētu parūpēties par viņiem vairāk, kā to nodrošina SAC.

 

Uz sadarbību!
Līga Uzulniece Bokuma
NSUS biedrības vadītāja

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
+371 26667444

 

SAISTĪTAIS RAKSTS
SAC Senliepas iemītnieki saņem jaunus, skaistus zobus 12.04.2018.