T.: +371 26667444

Stomatoloģija vientuļajiem senioriem

2018. gada aprīlī NSUS biedrība uzsāka sadarbību ar Confidental Dr. Raivja Sietnieka estētiskās zobārstniecības privātpraksi. Līdz ar Covid19 likstām, sadarbība uz laiku apstājās. Sadarbības laikā Dr. Raivis Sietnieks apmeklēja vairākus SAC un sniedza savus pakalpojumus (ziedojums).

Lasīt tālāk ...

NSUS Finanšu Fonds. Atbalsts

NSUS Finanšu Fonds darbojas kopš 2019. gada 05. janvāra. NSUS biedrībā ik pa laikam ienāk dažādi lielāki un mazāki lūgumi no sociālās aprūpes centriem visā Latvijā un sociālajiem dienestiem par dažādu iekārtu, ikdienišķu lietu, medicīnas pakapojumu nepieciešamību, kuru realizēšanai vajadzīgi lielāki finanšu līdzekļi, kā arī parasti aprūpes centram tas ir iepirkums, kas prasa ilgu laiku.

Lasīt tālāk ...

Tev lieks? Kādam ļoti noderīgs!

NSUS labdarības biedrība ikdienā sadarbojas sociālajos projektos ar vairāk, kā 100 sociālās aprūpes centriem visā Latvijā (vairāk, kā 7000 cilvēku), kā arī ar sociālajiem dienestiem, pašvaldībām. Ik pa laikam tiek atsūtīti lūgumi, jo nepieciešamas dažādas ikdienišķas lietas. Tajā pat laikā, kādam no Jums arī ir kas mājās lieks un labprāt Jūs to ziedotu kādam (drēbes, apavi, televizori, datori, riteņi, mēbeles, gultasveļa, segas, utt.). Kā arī biedrība saņem telefona zvanus un e-pastus, ka ir lietas, ko cilvēki labprāt ziedotu, bet nav zināms, kur, kam un kā to izdarīt.

Lasīt tālāk ...

Projekts "Spogulīt, spogulīt ....."

Skaists, sakopts, rūpējas par sevi ....... mēs ar to saprotam skaistuma salonu apmeklējumus, finanses, laiku sev, frizētavas, manikīrus, pedikīrus un citas ar savu labsajūtu saistītas lietas. Ne visiem tas ir pieejams un iespējams ne finansiāli, ne fiziski ......

Lasīt tālāk ...

NSUS - Tramplīns Tavam pirmajam labajam darbam

    "Vēlos izdarīt kādu labu darbiņu, bet nezinu, kā", "Man uzņēmums nevēlas ziedot, jo esmu fiziska persona un mani nepazīst", "No manis bērnu dārzs nevar pieņemt ziedojumu", "Man nav savas labdarības biedrības, lai to paveiktu", un citi līdzīga satura stāsti ienāk ikdienā biedrībā jau kopš 2015. gada. Jā, fiziska persona dažbrīd nevar saņemt no kāda uzņēmuma ziedojumu un tieši tāpat to nevar nodot talāk, lai kā vēlētos izdarīt labos darbiņus.

Lasīt tālāk ...

Kanisterapija senioriem un īpašiem cilvēkiem

Jau kopš 2016. gada NSUS biedrība savos draugos un sadarbības partneros ir ieguvusi atsaucīgu biedrību "Maigais suns". Suņu meitenes un viņu saimnieks, kinologs Viktors Mucenieks jau piedalījies dažādos NSUS biedrības labdarības projektos un radījis neizsakāmi daudz prieka, prieka asaru, veicinājis vesaļošanos gan jauniem, gan vecāka gada gājuma cilvēkiem.

Lasīt tālāk ...

"Mūžības Mirklis" caur objektīva aci .....

..... un Tu ieskaties grumbu un mūžības pilnajā sejā un apstājas laiks, lai ļautu mums vēlreiz izdzīvot visu, kas izsāpēts, kas smiets, kas mīlēts un nīsts. Tas viss lasāms veco cilvēku grumbās un acīs, sastrādātajās rokās un stājā .... un tas viss ir īsts un patiess......

Lasīt tālāk ...