ziedo

    Daudzeses pusē tika dota iespēja saņem drēbju, apavu, somu, mēbeļu ziedojumu no NSUS biedrības. Tas bija ļoti nepieciešams tiem cilvēkiem, kuriem ienākumi neļauj sevi pilnībā nodrošināt un nepieciešams neliels atbalsts. Sadarbojoties ar pensionāru padomes vadītāju Valliju Lucāni, tika apzinātas tās ģimenes, kuras saņēma ziedojumus pēc savas izvēles.

    Saņēmu vēstuli no Vallijas Lucānes:
     "Nosūtu Līgiņ, lielu pateicību no jaunajām māmiņām un visiem visiem, kuriem drēbītes bija noderīgas. Māmiņa Sandra (vārds mainīts) pateicas visiem cilvēkiem, kas sarūpēja bērniem jaunas (maz lietotas), tīras drēbītes, jo viņas trim bērniem tās ļoti noderīgas. Varēja redzēt no viņas, ka saka to no sirds un jūtas gandarīta par sniegto atbalstu. Tad par čemodānā ieliktajām drēbītēm. Sapucējām vienu kundzīti, kurai tas bija ļoti ļoti vajadzīgs, jo nu viņa varēs iziet sabiedrībā kulturāli apģērbusies, jo viņai tādiem tērpiem nav naudiņas. Inta (vārds mainīts) no sirds Līgiņ pateicas par to!
    Inga (vārds mainīts) no tā čemodāna sameklēja savai mammītei kas derēja un pārējo mēs atdevām Intai. Ingas brāļiem tika gan kurcītes gan ļoti labi, jauni vilnas džemperi.
    Ar mīļu sveicienu un pateicību gan Jums Līgiņ, gan visiem tiem, kas to sarūpēja. Valija un visi tie, kas saņēma šīs veltes."

Par čemodānu (kas lācītim bija vēderā) - tajā tika saziedotas ļoti labas, izejamās drēbas no kādas kundzes.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

d01

d02

d03