T.: +371 26667444

    Smaidīgi cilvēki, mierīga gaisotne, uzmanība, sarunas ..... tā es šodien ieraudzīju Rūjienas senioru māju, pārkāpjot tās slieksni.
    Tādām ir jābūt mājām, kur seniori pavada savas vecumdienas. Mājām, kur neesi viens, kur par tevi rūpējas, kur tev velta izmanību, kur ir miera osta, kur tu neesi aizmirsts.

    Šīs “Mājas” ir brāļu sapnis un apliecinājums tam, ka sapņus nedrīkst neizsapņot, nav jābaidās tie īstenot, lai vai kas…… un tikai pēčāk padomāt – kādi traki mēs bijām toreiz, kad metāmies tajā visā!

    Tas ir sevi attaisnojis par spīti grūtībām. Es ticu, ka šeit, Rūjienā, seniori varēs pavadīt Cienīgas vecumdienas rūpēs, sarunās, atbalstā, uzmanībā, mīlestībā.

    Paldies Jāni Tev un Tavai komandai par senioru smaidīgajām acīm un Tava sapņa piepildīšanu, jo pateicoties tam uz pasaules ir daudz vairāk laimīgāku veco cilvēku, par spīti viņu dažādajiem stāstiem un mani tas patiešām priecē.

    Uz senioru māju aizceļoja dažādas NSUS biedrības dāvaniņas - Stenders labdarības ziepītes, čaklo rokdarbnieču adījumi (istabas čībiņas, zeķītes, cepures) un Ilzes K. glezna “Kamielis”, kura turpmāk priecēs seniorus.

Šis brauciens bija iespējams tikai pateicoties Jāņa atbalstam, par ko saku lielu paldies!

Mana diena 370 km
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja