T.: +371 26667444

    Šodiena pagāja pie RSAC "Stella maris" iemītniekiem. Diena, kad notika ilgi plānotā fotosesija ""Mūžības mirklis" caur objektīva aci", kuras ietvaros taps melnbaltas fotogrāfijas un perspektīvā tiks plānota izstāde.
    Ciemos braucu kopā ar fotogrāfu Andri Kalnozolu, kurš jau otro reizi piedalās NSUS biedrības projektā ""Mūžības mirklis" caur objektīva aci". Mūs jau gaidīja kundzes, kuras bija saposušās un gatavas pozēt kamerai.

   Kopskaitā tika nobildēti ap 20 centra iemītnieki. Tomēr kāds, kurš bija vēlējies, šodien nebija omā, un savukārt kāds cits, tieši šodien vēlējās stāties kameras objektīva priekšā.
   Fotosesijas būtība ir iemūžināt cilvēkus, to portretus tādus, kā tie ir - dabīgi, nesamāksloti, vidē, kurā šie cilvēki pavada savas dienas, bez izskaistinājumiem. Tieši šādiem foto ir vērtība, dziļums un katram savs stāsts.

    Fotosesijas laikā arī notiek sarunas fotogrāfam ar modeli, top zināmi dzīvesstāsti, veidojas abpusēja saruna, tiek sadzirdēti katra cilvēka īpašie dzīvesstāsti. Tas nebūt nav tikai mehānisks process, tas ir katra cilvēka personīgs mirklis un nedalīta uzmanība objektīva priekšā.

    Liels paldies Andrim Kalnozolam par piedalīšanos šajā projektā!
    Liels paldies Agnesei Miknei par sadarbību un projekta organizēšanu uz vietas centrā!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

SAISTĪTIE RAKSTI:
1. ""Mūžības Mirklis" caur objektīva aci ....." Senliepās
2. "Mūžības Mirklis" caur objektīva aci ....." SAC Senliepās ir tapis

 

Melnbaltais mirklis

Fotosesija un bilžu tapšanas diena