T.: +371 26667444

    Šodienas pēcpudiena tika pavadīta Ķekavas sociālajā aprūpes centrā, "Eņģeļa pasts" projekta - «.... arī vecie cilvēki sapņo!» ietvaros, kopā ar kungiem un kundzēm un bokseru komandu. Šodienas tikšanās un ciemošanās iemesls bija pārsteigums, ko sarūpēja Agneses Božas "Salaspils cīņu kluba" un "Tornado" bokseru komanda - Mikus Lasmanis (ar ģitāru) Edvards Muižnieks, Dinārs Jonins un Reinis Laganovskis un pati Agnese Boža.

    Agnese pirms kāda laika mani uzrunāja, lai pieteiktos NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!» un sarūpētu sapnīšus. Tika izvēlēti 33 cilvēciņu sapnīši un kopā ar boksa komandu tapa par realitāti.

    Centra cilvēki uz tikšanos ar ciemiņiem bija sanākuši kuplā skaitā, kā arī ieradās dienas centra cilvēki un visi cītīgi gaidīja pārsteigumu. To arī atnesa Mikus ar ģitāras spēli un skaistām dziesmām un visa komanda ar sarūpētajiem sapnīšiem.
    Jauno sportistu komanda tika uzņemta ar smaidiem un kundzes pamanījās arī pakoķetēt ar puišiem, kas patiesībā bija ļoti mīļi un radīja prieku visiem. Pasākuma gaitā, pēc dziesmām un ģitāras spēles notika sarunas un sapnīšu dāvināšana.
    Centra 12 cilvēki bija saņēmusi savus sapnīšus jau iepriekš un šodien tika piepildīti vēl 33 cilvēku sapnīši. Kundzes arī atzina (kuras iepriekš jau saņēma dāvaniņas), ka saņēmušas krietni vairāk, kā bija vēlējušās, bija ļoti priecīgas un sūtīja pateicības vārdus saviem Eņģeļiem.

    Centrā bija arī tādi cilvēciņi, kuri uz šo tikšanos nevarēja ierasties, jo bija savās istabiņās, kā arī citi atradās slimnīcā. Tad nu istabiņās esošie tika apciemoti personīgi un tika pie saviem ilgi gaidītajiem sapnīšiem. Pārējie saņems tad, kad atgriezīsies no slimnīcas.

   Varenjauka, dziesmota, sapnīšu noskaņās tīta pēcpusdiena, kas radīja prieku visiem klātesošajiem.

   Liels paldies Agneses Božas "Salaspils cīņu kluba" un "Tornado" bokseru komandai par atbalstu NSUS biedrības atbalsta projektā, kura ietvaros ir rūpes un uzmanības sniegšana vecajiem cilvēkiem un arī jaunāka gada gājuma cilvēkiem, kuri dažādu apstākļu pēc nonākuši aprūpes centros.

    Ķeriet pasākuma sajūtas bildēs un video.

Cerībā uz turpmāku sadarbību un prieka radīšanu,
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

VIDEO

Agnese Boža video