ziedo

Šonedēļ, 15.02.2019. NSUS labdarības biedrība, sadarbībā ar biedrību FizioDraugi rīkoja Veselības dienu senioriem, Ķekavas novada sociālā dienesta Dienas centrā "Adatiņas". Biedrības Fiziodraugi vadītāja un Ģimenes fizioterapeite Ineta Zaharevska apmeklēja Daugmales seniorus, kuriem pastāstīja un parādīja, kā pareizi vingrot mājas apstākļos, lai veicinātu asinsriti, locītavu kustības un veicinātu vispārēju labsajūtu ikdienā

Ineta Zaharevska:
"Mēs runājām par daudzām tēmām. Piemēram: kā mosties no rītiem ar vingrošanas un pašmasāžas veikšanu, kas sniedz enerģijas lādiņu.  Izrunājām par ūdens daudzuma dzeršanu, kas šķidrina asinis. Diskutējām par to, cik svarīgi ir dzert nepiesātinātās taukskābes Omega 3, jo tas palīdz gan sirdij, asinsvadiem, gan kaulu locītavām, ādai, darbojas pret audzējiem, tai piemīt pretiekaisumu īpašības. Turklāt jaunākie dati atklāj, ka tā palīdz arī depresīvos stāvokļos un bieža garastāvokļa maiņā.
Tika jautāts par teipošanas lietderību, vai tas der senioriem un kā tas tiek pielietots. Tas ļoti ieinteresēja un ir doma sameklēt ar peciālistu, kas Daugmales iedzīvotājus varētu teipot pēc nepieciešamības.
Atziņa, ka lauku vides seniori ir pozitīvi, smaidīgi, ar dzirkstelēm acīs, kuri ir motivēti uzlabot ikdienas savu veselības stāvokli."

Šādu pasākumu organizēšana apliecina to, ka kopējiem spēkiem (biedrībām, sociālajiem uzņēmumiem) darbojoties sociālajā jomā, varam paveikt daudz mūsu līdzcilvēku labā.

Paldies Inetai Zaharevskai par veltīto laiku un profesionālu padomu, pasākuma ietvaros.
Paldies Līgai Voldekai par atsaucību, sadarbību un patiesu ieinteresētību pasākuma organizēšanā, jo bez sociālā dienesta darbinieka, kurš pārzina sava reģiona cilvēkus un to ikdienu, tas nebūtu iespējami.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Pasākums bija iespējams, pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem!

NOSKATIES VIDEO

 

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location