ziedo

    Atsaucoties uz Ķekavas sociālā dienesta lūgumu, marta mēneša beigās NSUS labdarības biedrība ir sniegusi palīdzību kādam kungam vārdā Ilgonis.

    Ķekavas sociālais dienests Ilgoni (51) nosūtīja uz biedrību, lai rastu risinājumus, jaunā (sociālā) mājokļa iekārtošanai, lai tur varētu sākt dzīvot, kaut nedaudz cilvēcīgos apstākļos. Satiekot kungu, noklausoties dzīves stāstu tapa skaidrs, ka nepieciešamas tikai elementāras sadzīviskas lietas, kā piemēram mazs ledusskapis, veļasmašīna, plītiņa, aizkari, kāda bļoda, kur nomazgāties, jo ēkā ir tikai aukstais ūdens. Kā arī nepieciešams galds un pāris krēsli.

    Dzīvē mums visiem gadās dažādi kritumi un šajā brīdī Ilgonis bija (kā viņš saka) zemākajā punktā savā dzīvē. Tikko bija nokārtots trūcīgā statuss, saņemts sociālais dzīvoklis un tika meklēts darbs.
    Tajā pat dienā NSUS biedrībā Ilgonis saņēma elektrisko grila plītiņu (jauna), datorgaldu (mazlietots), nedaudz pārtikas, higiēnas preces, mugursomu (mazlietota) un vienojāmies, ka biedrība izsludinās meklējumus ledusskapim, veļasmašīnai, aizkariem, izvietojot lūgumu biedrības sludinājumu dēlī "Dalies, saņem, palīdzi" Facebook vietnē.

    Uz sludinājumu pilnībā pagaidām neviens nav atsaucies, jo iespējams, ka nav lieka ledusskapja vai veļas mašīnas, toties tika sarūpēta vanniņa un gaišie un tumšie aizkari pateicoties Beatei Andersonei (Labdarības lapa).
    Kā arī marta pēdējās dienās Ilgonis, nākot pakaļ ziedojumam, pastāstīja, ka nupat atradis darbu un par to bija ļoti priecīgs. Jauki saņemt šādas ziņas, ka cilvēks cenšas pats uzlabot savus dzīves apstākļus, rūpējoties par savu materiālo situāciju.

    Liels paldies ziedotājiem par atbalstu!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja