ziedo

    Jau vairākus gadus veiksmīgi sadarbojoties ar Talsu novada sociālā dienesta komandu, pēc NSUS biedrības pieprasījuma tika saņemts pieteikums no 38 Talsu novada trūcīgajām un maznodrošinātajām ģimenēm, par iespēju saņemt bērniem domātas zeķubikses un legingus dažādos izmēros un krāsās.

    NSUS biedrībā pat tika sarīkota talka, lai sapakotu 86 bērniem, tiem domāto sūtījumu. Kopskaitā bija sagatavotas 48 kastes un vēl papildus nosūtīti 90 pāri (izmērs 100 cm, balta krāsa) zeķubikšu, izdalīšanai ģimenēm pēc nepieciešamības un jau 30.05.2018. ar Talsu novada domes atbalstu, tika nogādātas Talsu sociālajā dienestā. Plānojas gan vēl viens neliels sūtījums, jo pietrūka daži izmēri un šobrīd, ar NSUS biedrības sadarbības partneri ir vienošanās, ka būs jauns zeķubikšu un legingu pievedums, lai varu pabeigt šo nelielo atbalsta projektu.

    Liels paldies Aināram Kasparānam par ziedojumu (zeķubikses un legingi), Tatjanai Lucenko&Co, par palīdzību pakošanā, Latvijas pasts par iepakojumu un Talsu novada domei un personīgi Normundam Tropiņam par transportu.
    Prieks un pateicība par ilggadēju sadarbību ar Talsu novada sociālo dienestu un Talsu novada domi un par operatīvu komandu darbu!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja