T.: +371 26667444

Esam palīdzējuši Aizputes novada jaunajai māmiņai

    NSUS biedrībā, augusta beigās, ienāca lūgums no Aizputes novada Sociālā dienesta, ka nepieciešama palīdzība jaunajai māmiņai, kurai drīzumā gaidāms mazulis. Nepieciešamais atbalsts - guļamie rati un drēbītes. Uz lūguma brīdi, NSUS biedrībā jau bija šīs lietas, ko bija ziedojuši biedrības atbalstītāji un šis mantas gaIdīja savus jaunos saimniekus.

Lasīt tālāk ...

Skolas gaitas uzsākot, atbalstīti 53 bērni Aizputes novadā

    Jau ceturto gadu, NSUS labdarības biedrība organizē atbalsta projektu trūcīgajiem un maznodrošinātajiem skolēniem - «Mana pirmā skolas soma» 2018, kura mērķis ir sarūpēt skolniekam vai tieši pirmklasniekam skolas somu, pildītu ar kancelejas precēm, lai būtu vieglāk uzsākt skolas gaitas.

Lasīt tālāk ...

Sniegts atbalsts Talsu novada 38 ģimenēm

    Jau vairākus gadus veiksmīgi sadarbojoties ar Talsu novada sociālā dienesta komandu, pēc NSUS biedrības pieprasījuma tika saņemts pieteikums no 38 Talsu novada trūcīgajām un maznodrošinātajām ģimenēm, par iespēju saņemt bērniem domātas zeķubikses un legingus dažādos izmēros un krāsās.

Lasīt tālāk ...

Kandavas internātskolas bērni saņem pārsteigumus

  Kandavas internātskolas 1. klases skolēni (21) piedalījās NSUS biedrības labdarības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" un saņēma dāvaniņas, skolai noderīgas un praktiskas lietiņas un kādu pāreigumu.

Lasīt tālāk ...

Sniegts atbalsts Aizputes novada māmiņai

    NSUS biedrībā ienāca lūgums no Aizputes novada, ka nepieciešama palīdzība kādai ģimenei un tieši jaunajai māmiņai, kurai drīzumā gaidāms trešais mazulis. Nepieciešamais atbalsts - guļamie rati, gultiņa, zīdaiņu drēbītes un citas lietas.
    Uz lūguma brīdi NSUS biedrībā jau bija šīs lietas, ko bija ziedojuši biedrības atbalstītāji un šis mantas gaIdīja savus jaunos saimniekus, kā arī citas mantas biedrības noliktavā ienāca pēc lūgums publicēšanas NSUS sludinājumu vietnē.

Lasīt tālāk ...