T.: +371 26667444

Mēs visi esam tik dažādi, ar tik dažadiem dzīvesstāstiem. Mēs bieži vien vēlamies, lai mums ir tā, kā ir tiem citiem, bet reti kad novērējam to, kā ir mums...

STĀSTS:

Ina dzimusi un augusi Saldus pusē. Mācījusies Rubes internāta palīgskolā. Kur pabeigusi sešas klases. Dažādu dzīves apstākļu dēļ Ina nonākusi pie audžu mātes.

Sasniedzot pilngadību, Ina atgriezās dzīvot pie savas mammas. Lai dotu savu ieguldījumu ģimenei, Ina strādājusi govju fermā par slaucēju. Veselība Inai bijusi slikta kopš bērnības. Un vienā no mentālās veselības pasliktināšanās reizēm Ina nokļuvusi Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā. Pasliktinoties fiziskajai veselībai, Ina ievietota Saldus slimnīcā, kur ārstējusies divus mēnešus. Uzturoties Saldus slimnīcā, Saldus slimnīcas ārsti ieteikuši Inas mammai, ka meitai būtu nepieciešams dzīvot pansionātā, kur tiktu uzraudzīta un būtu personāls, kas Inai palīdzētu vajadzības gadījumā.

Tā Ina nonāca pansionātā “Reģi”. “Reģu” pansionātā Ina dzīvoja 26 gadus. Ina būtu savu dzīvi pavadījusi ”Reģu” pansionātā, bet 2007. gada februārī “Reģu” pansionātu piemeklēja uguns nelaime. Uguns nelaimes rezultātā Ina nonāca aprūpes centrā “Veģi”.

VSAC ”Kurzeme ”filiālē “Veģi” Ina dzīvo jau sešpadsmit gadus un šo vietu sauc par savām mājām.

ina

Ina par šo vietu un darbiniekiem saka tikai tos labākos vārdus.
VSAC ”Kurzeme ”filiālē “Veģi”, pēc Inas teiktā, ir labākais aprūpes personāls un foršākās medmāsiņas.

Ina savu laiku VSAC ”Kurzeme ”filiālē “Veģi” pavada iesaistoties dažādas aktivitātēs.

    Bet viena no sirds lietām, ko Ina dara ikdienā ar aizrautību, ir izšūšana krustdūrienā.

Ina ļoti lepojas ar saviem darbiem! Un ar savām divām notikušajām personālizstādēm. Inas darbi tika izstādīti Rendas bibliotēkā un Talsu Kristīgas sadraudzības draudzes ēkā.

 

 

Stāstu un foto iesūtīja VSAC Kurzeme Filiāle Veģi

Eņģeļa Pasts stāstīs dzīves stāstus: Mans dzīves ceļš