T.: +371 26667444

Un viņš, ar acīm, jautāja: «Vai tā ir man un tikai man? Vai man par to ir jāmaksā? Vai esmu to nopelnījis? Par ko man šī dāvana? ...»

    « ... un viņa netic, ka tā dāvana taču ir ĪSTA un domāta tieši viņai! ...»

Tieši tādi jautājumi un neticība valda cilvēkos, kuri par savām mājām sauc sociālās aprūpes centrus visā Latvijā. Ļoti daudzi no viņiem ir vientuļi, bez ģimenes un atbalsta no malas. Bez sirds siltuma un savējiem, kuri uzklausīs, atbalstīs un būs blakus grūtā brīdī. Tāda ir dzīve! Tāda ir realitāte!

Iespējams, ka tieši Tu vari kļūt par Eņģeļi kādam senioram un parūpēties par viņu visa gada garumā, nosūtot pārsteiguma dāvaniņu Dzimšanasdienā, sarūpējot Atbalsta Grozu ar visu nepieciešamo un kādā brīdī uzrakstot vienkārši vēstuli un tajā parunājot ar viņu. Tādejādi Tu padarīsi viņa ikdienu gaišāku, sirsnīgāku un atbalstītu viņu šajā finansiāli un emocionāli grūtajā laikā.

WhatsApp Image 2022 11 01 at 14.43.22 1

    DOTS DEVĒJAM ATDODAS

Visiem mums nepieciešamas vienkāršas un ikdienišķas lietas, neatkarīgi no vecuma, gada laika, nedēļas dienas vai svētku laika. Cilvēki aprūpes centros bija vakar, ir šodien un būs arī rīt, tieši tāpēc tik svarīgs ir Tavs atbalsts visa gada garumā.

    Katru reizi, kad vari kādam palīdzēt, vienkārši izdari to un priecājies, ka Dievs caur tevi atbild uz kāda cilvēka lūgšanām.

Iespējas palīdzēt ir vienmēr! Izdari labu! Pastāti saviem draugiem par šo iespēju, jo komandā ir spēks!

EŅĢEĻA PASTS SOCIĀLIE PROJEKTI

Paldies!

Līga Uzulniece Bokuma
NSUS biedrības vadītāja