T.: +371 26667444

Smaidi, prieks, izbrīns, pārsteigums, čalošana - tas viss bija iespējams NSUS biedrības sociālā projekta pasākumā "Salauztas dzīves" nav šķērslis prieka mirkļiem, kurš notika 2 reizi Iļģuciema sieviešu ieslodzījuma vietā.

2018. gadā NSUS biedrība aizsāka šo projektu, un arī 2022. gada 27. decembrī, kopā ar kinologu Viktoru Mucenieku (Biedrība Maigais suns) un viņa suņu meitenēm (Auru un Pepiju), devās uz Iļģuciema sieviešu ieslodzījuma vietu pie māmiņām ar bērniem Ziemassvētku laikā, lai radītu prieku un pārsteigumu, kurš šobrīd visiem vajadzīgs visvairāk. Pasākumā bērni un māmiņas saņēma arī Eņģeļa Pasts projekta ietvaros sarūpētas Ziemassvētku dāvaniņas, kuras viņi vēlējās.

Prieks bija neizmērojams!

Sākumā bērni kautrējās, baiļojās, nebija droši tuvoties suņiem, bet jau pēc brīža visas bailes un nedrošība pagaisa un sākās darbošanās un mīļošanās. Vērojot no malas šo darbošanos un atmosfēru, kļuva silti ap sirdi. Bēni un māmiņas smaidīja un darbojās kopā, runājās ar Viktoru, jautāja un saņēma atbildes par suņiem. Pusotra stunda pagāja nemanot, bet pilna ar labestību, sirds siltumu un gandarījumu.

Ticu, ka ar šādu pasākumu laikā, gan mammām, gan bērniem rodas dzīvesprieks, spēcinās imunitāte, vairojas labestība, atjaunojas ticība labajam, sakārtojas domas.

Tas ir ļoti svarīgi - dalīties ar pozitīvo enerģiju un to saņemt pretī!

 

Paldies Ieslodzījuma vietu administrācijai par iespēju būt un radīt prieku!
Liels paldies Reginai Mikijanskai par jauku uzņemšanu, kā arī pavārītei par gardu kliņģeri , kurš bija pagatavots tieši šim pasākumam!
Paldies Viktoram un suņu meitenēm par SirdsDarbu!

Uz sadarbību arī turpmāk!

 

Līga Uzulniece Bokuma
NSUS biedrības vadītāja

Bilžu publicēšana saskaņota ar ieslodzījuma vietu personālu un bērnu vecākiem. Bilžu pārpublicēšana STINGRI AIZLIEGTA!

ilgisuni01

ilgisuni02

ilgisuni03

ilgisuni04

ilgisuni05

ilgisuni06

ilgisuni07