T.: +371 26667444

Ziema - gadalaiks, kad varam baudīt smiegu, ziemaspriekus, pastaigas svaigā gaisā, līdz vaigi un deguns paliek sārti. Ne visiem tas ir iespējams. Ir ģimenes, kuras savu finansiālo iespēju robežās nemaz to nevar atļauties. Nav naudas, lai iegādātos siltas ziemas virsdrēbes, pat nerunājot par apaviem un citām nepieciešamajām lietām.

Iepriekš jau biju rakstījusi par 4 bērnu ģimeni un to, ka tika iegādāta jauna gultasveļa, spilveni, dvieļi. Tad nu solīju, ka būs nākamais stāsts, par iepirkšanos un sagatavošanos ziemai. TE STĀSTS!

Lai kaut nedaudz palīdzētu šajā ziemīgajā laikā, ģimenei, kurai nav šobrīd tādu iespēju, vakardien devāmies draudzīgi uz lielveikalu un paveicām labu darbiņu - katram no ģimenes tagad ir siltas ziemas virsdrēbes. Arī mammai un tētim.

Iepirkšanās bija interesanta, brāļi viens otram palīdzēja meklēt to īpašo un atbilstoši silto virsjaku. Tika runāts par vēlmēm, krāsu izvēli, kā tās izskatās uzviktas - der vai nē. Rosība bija pamatīga, bet tajā pašā laikā valdīja saliedētība un rūpes vienam par otru. Tieši tas arī priecē.

Lai kāda būtu dzīves situācija - tomēr kopā un rūpēs vienam par otru.

Kad veikalā bija pavadīta jau kāda stunda, beidzot sapratām, kas kuram der un patīk. Tika izvēlētas arī atbilstošas krāsas siltas cepures, lai viss ir lieliski un saskanīgi. Kad puikas bija apģērbti, pienāca kārta arī mammai ar tēti. Arī viņi izvēlējās sev atbilstošās drēbes un pēc vairāk, kā divām stundām ieprikšanās prieka - visi laimīgi un siltās sajūtās. Bijām norunājuši, ka pie kases vecās virsdrēbes tiek ieliktas iepirkuma maisiņā un jaunās uzreiz vilktas mugurā. Sacīts darīts - no veikala visi izgāja jaunās un siltās drēbēs.

Ejot no veikala ārā, mamma mani apķēra un pateica Paldies. Pat nevaru aprakstīt to sajūtu, kāda tajā brīdi caur mani izstrāvoja ..... neaprakstāmi, silti, ar lielu gandarījumu, ka biju īstajā vietā, īstajā laikā un varēju palīdzēt.

Vērot to no malas un tajā pat laikā piedalīties - bija bezgala jauki. Visa iepirkšanās procesa laikā valdīja tāda dīvaini sildoša sajūta un apziņa - varu palīdzēt un tas silda sirdi.

 

Liels paldies visiem, kuri atbalsta NSUS biedrību finansiāli, kā arī dažādiem fondiem, lai šāda veida proejkti būtu iespējami.

Iepirkums bija iespējams pateicoties CAF (UK) ziedojumam, par ko liels Paldies!

ENG: Winter - the season when we can enjoy laughter, winter joys, walks in the fresh air until our cheeks and nose are rosy. It is not possible for everyone. There are families who cannot afford it at all within their financial means. There is no money to buy warm winter outerwear, let alone shoes and other necessary things.
In order to help a family that does not have such opportunities at the moment, we went to the supermarket yesterday in a friendly manner and did a good job - everyone in the family now has warm winter outerwear. Also for mom and dad.

 

VARI ZIEDOT:
Ziedojumu konts
NSUS biedrība
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Atbalsts ģimenēm

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Ziedojuma vērtība 319,00 EUR

Ģimene jaunajās un siltajās drēbēs

puika01

puika02

puika03

puika04

puika05

 

puika07