T.: +371 26667444

Māju sajūta, gaišas telpas, labsajūta, komunikācija, labi un radoši pavadīta ikdiena ir ļoti nepieciešama ikvienam cilvēkam, kurš savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centrā.

Un tas viss ir iespējams, ja kādā augusta dienā NSUS biedrība saņem vēstuli no Hilti komandas: "Rakstu Jums atsaucoties uz mūsu vakardienas telefona sarunu, par labdarības pasākumiem vientuļiem senioriem. Mūsu uzņēmums ir dibināts 1941.gadā Lihtenšteinā un ir starptautisks būvniecības nozares uzņēmums, kurš darbojas 120 valstīs visā pasaulē. Latvijā uzņēmums darbojas kopš 1996.gada. Uzņēmuma grupā vienmēr ir ļoti būtiska loma veltīta vispārējās vides uzlabošanai un palīdzības sniegšanā cilvēkiem, kuri atrodas mazāk priviliģētā situācijās." - tā raksta Normunds Steinerts

Sazinoties ar Normundu, izrunājam Hilti komandas jau paveiktos atbalsta projektus un diskutējam par to, kā izdarīt labos darbus jau tuvākajā laikā, kādā no sociālās aprūpes centriem Latvijā. HIlti komanda pieņem lēmumu, ka šoreiz dosies palīgā uz Aknīstes veselības un sociālās aprūpes centru, lai radītu mājīgu sajūtu atpūtas telpā, kurā ikdienā uzturas SAC iemītnieki - skatās TV, lasa avīzes, spēlē spēles, vienkārši komunicējas.

Vēstule no Aknīstes SAC: "Būsim ļoti pateicīgi par atbalstu linoleja ieklāšanai atpūtas istabā. Esošais ir nolietojies un kļuvis gan estētiski nebaudāms, gan bīstams pārvietojoties. Telpas izmēri 610x 480 cm. Tuvākajā laikā mēs paši to nevarēsim veikt sakarā ar straujo cenu kāpumu pārtikai, elektrībai un apkurei. Linolejs nav iegādāts, to varētu palīdzēt iegādāties."

Vienojamies ar Aknīstes SAC vadītāju Lāsmu Prandi, ka linolejs būtu nepieciešams siltos toņos, koka tekstūrā, lai telpa siltāka un mājīgāka. SAC vēlme tiek nodota Hilti komandai un labie darbi var sākties. Hilti komanda 13.10.2022. devās uz Aknīstes SAC, lai kopējiem spēkiem realizētu iecerēto un tādejādi iepriecinātu centra iemītniekus un arī personālu.

"Vissirsnīgākie pateicības vārdi HILTI komandai par labdarību Aknīstes veselības un sociālās aprūpes centrā. Sirsnība, labestība sarunās un profesionāla pieeja veicot linoleja nomaiņu. Gan iemītnieki, gan darbinieki priecājas par jaukajām pārmaiņām atpūtas telpā." - tā raksta Lāsma Prande

Vēstule no Hilti komandas, pēc padarītā: “Labais vairo labo”. Arī mēs, Hilti, katru mēnesi cenšamies veikt kādu labo darbu. Šomēnes vairāki mūsu pārdošanas komandas pārstāvji - Normunds, Ēriks, Normunds un Roberts, sadarbībā ar NSUS devās uz Aknīstes veselības un sociālās aprūpes centru, lai nomainītu grīdas segumu un padarītu telpu mājīgāku tiem, kuri tur uzturas ikdienā. Plānojam arī turpmāk sadarboties ar šo biedrību un uzlabot ikdienu cilvēkiem, kuriem tas ir nepieciešams."

Man liels prieks, ka kopējiem spēkiem izdodas īstenot šādus labos darbus un pateicība arī no NSUS biedrības Hilti komandai!

Uz sadarbūbu arī turpmāk!

 

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Tā bija

linolejs01

linolejs02

Hilti komandas darbs un rezultāts

hilti202201

hilti202202

hilti202203

hilti202204

hilti202205