T.: +371 26667444

Sirdi pārņem dīvains siltums, iedomājoties Ziemassvētku laiku - brīnumu un pārsteigumu laiku. Siltums iemājo ikvienā sirdī, gaidot Ziemassvētkus. Tas ir īpašs laiks arī Eņģeļa Pasts projektos, jo Ziemassvētku vecīša darbnīca savu stāstu uzsāka jau 2014. gada decembrī. Laiks paskrējis vēja spārniem, radot prieku un pārsteigumu ļoti daudz cilvēkiem, kuri savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centros un ārpus tiem.

Vairāk, kā 24 000 dāvanu, šo 8 gadu laikā, pateicoties Eņģeļiem, ir nonākušas pie cilvēkiem, kuriem tas bijis pārsteigums un prieks.

Atverot šīs dāvanas, emocijas bija daudz un dažādas - no prieka asarām, līdz izbrīnam un neizpratnei, ka kāds ir padomājis, kāds ir atsūtījis un kāds ir parūpējies par mani - svešu cilvēku. Ticiet, tas tika novērtēts!

Katru reizi, kad vari kādam palīdzēt, vienkārši izdari to un priecājies, ka Dievs caur tevi atbild uz kāda cilvēka lūgšanām.

Arī šis gads nebūs izņēmums un, jau 9. gadu pēc kārtas, Sociālais projekts - Ziemassvētku vecīša darbnīca 2022 tiks atvērts 11.11.2022., lai atkal radītu prieku un pārsteigumu visiem, kuriem tas šobrīd īpaši nepieciešams. Projekts tiks organizēts tieši tāpat, kā iepriekšejos 2 gadus - katrs ziedotājs pats varēs izvēlēties dāvanas saturu 20-30 EUR ietvaros, iepriekš izlasot aprakstu par katru konkrētu cilvēku. Ņemot vērā pasaules notikumus, finansiālo situāciju, šādi organizēts projekts bija un būs pieejams visiem projekta dalībniekiem, neatkarīgi no finansiālās rocības.

Katru gadu, šajā projektā piedalās ļoti daudz uzņēmumu komandas un ar katru gadu arvien vairāk. Ticu, ka arī šis gads nebūs izņēmums un uzņēmumi atbalstīs sociālā projekta ideju un iepriecinās cilvēkus sociālās aprūpes centros un ārpus tiem.

Šogad Ziemassvētkos, visi kopā, iepriecināsim daudz jo daudz sirsniņu un izgaismosim viņu pasaules, nosūtot savu sirds siltumu. Paldies!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja