ziedo

Ineta Zaharevska - profesionāla fizioterapeite

    NSUS profesionāļu komandas Fizioterapeite Ineta Zaharevska
    NSUS labdarības biedrība kopā ar fizioterapeiti realizēs projektus, kuros būs nepieciešams palīdzēt maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, vientuļiem senioriem, kā arī atvaidzinās zināšanas bērnu namu, pansiju, aprūpes centru komandām (vadītāji, aprūpētāji, sociālie darbinieki, fizioterapeiti).

Māris Belovs - stāsts par zirgu: Laimes zirgu

    Šis stāsts, gluži kā daudzi citi, aizsākās jau krietni sen. Šķiet, ka pirms gadiem 30, tālajā 1987.gadā, kad mani vecāki mani pirmo reizi paņēma līdzi uz tolaik lielāko un slavenāko zirgaudzētavu Latvijā – uz Burtnieku zirgaudzētavu, kad vēl bija dzīvs tās dibinātajs Vilis Stukuls. Papildus tam, ka šis omulīgais kungs bija Burtnieku zirgaudzētavas dibinātajs, viņš bija vēl izveidojis Briezes krogā Zirglietu muzeju. Kamēr vecāki taisīja kopbildes, es kā nemiera gars, devis pļavā iepazīties ar kumeliņu, kuram, kā atceros, bija pierē zvaigzne. Viss jau būtu lieliski, tikai mana apciemošana beidzās ar to, ka kumeliņš man uzkāpa uz kājas. Uz ko zirgaudzētavas izveidotājs un galvenais zirgkopējs smaidot atbildēja – Kumeliņš pazīst savējos. Tu būsi zirdziniekieks. Zirgs tevi iezīmēja :)

Laima Brencs - Uzņēmīgākā latviete UK

    2011. gadā «FAQ&Support» un kopš 2016. gada aprīļa mēneša Laima Brencs / Advise & Translation Services dibinātāja un vadītāja Laima Brencs tika nominēta «ABN AWARDS 2011», kā «Uzņēmīgākā latviete Lielbritānijā», kas mudināja Laimas iepriekš veiktās brīvprātīgās aktivitātes pārvērst labi organizētā uzņēmējdarbībā.

Ģirts Vilks - Gaisa balonu pavēlnieks

    Viens no Latvijas gaisa balonu pieredzējušākajiem pilotiem - Ģirts Vilks. Kopš 1998. gada pavadījis pie gaisa balona vadības aparātiem vairāk kā 800 stundas. Vairākkārtējs pasaules un Eiropas čempionātu dalībnieks, 2002. gada Latvijas čempions, viena no prestižākajiem gaisa balonu festivāla Ctaheau’d-oex (Šveice, Alpi) pilots, kas jau vairākus gadus ir pievērsies gaisa balonu lidojumiem kā sajūtu lietai, atstājot sportu„ jauniem un ambicioziem”.