ziedo

    Šodien, vienā lieliskā un saulainā dienā, notika pirmais 2017. gada NSUS biedrības seminārs. Es biju uzaicināta ciemos Senioru klubiņā, Svētās Ģimenes mājā, dalīties ar savu pieredzes stāstu par manu Sirds darbu un tā ikdienu, kā arī manu skatījumu uz Labdarību un visu, kas ar to saistīts.

    Svētās Ģimenes Māja ir pirmais ģimeņu pastorālais un sociālā atbalsta projekts Latvijā, kas ir uzticēts Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas Romas katoļu draudzei un biedrībai “Svētās Ģimenes Māja”.
    Otrdienās, Svētās Ģimenes mājā, pulcējas seniori un notiek dažādas tikšanās ar interesantiem, aizraujošiem cilvēkiem. Semināru klausīties šoreiz ieradās kundzes, kuras vēlas sevi pilnveidot, mācīties, smelties pieredzi no citiem.
     Šajā mājā notiek daudz un dažādas interesantas lietas - mācās valodas, dzied, tiekas ar interesantiem cilvēkiem, vienkārši satiekas un dalās pieredzē. Tas priecē, ka ne tikai jauniešiem ir iespēja sevi dažādi pilnveidot bet arī senioriem ir tādas iespējas un pats galvenais, ka seniori labprāt to arī izmanto.

   Iepriekšējā vakarā gatavojot prezentāciju, sapratu, ka tas galīgi nav viegli, jo stāstu ir daudz un es varu runāt par katru mazo un lielo projektu stundām, jo tajā katrā ir daudz emociju, piedzīvojumu, veiksmju un neveiksmju un to pateikt vārdiem ir ļoti grūti. Manā Sirds Darbā vairāk valda emocijas, izjūtas, sajūtas un klausu sirdsbalsij..... protams, ka netiek izslēgta arī  projektu izsvēršana un apdomāšana, jo ar sirdsbalsi vien nepietiek. Bildēs redzami daži no slaidiem.
    Pēc semināra visi kopā baudījām siltu zupu, kafiju, tēju un piparkūkas, kā arī turpinājām iesāktās sarunas.

    Liels paldies par šo iespēju Agnesei Geduševai ar kuru tikos 2016. gada nogalē NSUS birojā un mēs runājām par un ap Manu Sirds darbu, kā arī Ritai Karpinskai, kura šodien mani laipni sagaidīja un mēs arī daudz parunājāmies ārpus semināra.

Bija patiešām jauka tikšanās! :)

Līga Uzulniece

Svētās Ģimenes Māja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location