ziedo

NSUS seminārs - Tavs jurists

    Aicinu uz tikšanos visus NSUS biedrības atbalstītājus, tos cilvēkus, kuri ikdienā atbalsta NSUS projektus. Noteikti, ka Jums pašiem ir nepieciešams atbalsts ikdienā tieši šajos jautājumos.

Sirsnīgo sarunu un sapnīšu vakars

    NSUS biedrība organizē tikšanās tiem cilvēkiem, kuriem "Labdarība", "Labie darbi" nav tikai vārdi, bet tam ir īpašs pildījums un šo cilvēku ikdiena ir saistīta ar reāliem labajiem darbiem, kā arī ar tiem cilvēkiem, kuriem ir doma izdarīt ko labu, bet viņi īsti nezin kā un kur un baidās spert "pirmo soli".
    Tikšanās reizē dalos ar savu pieredzi, kritumiem, cēlumiem, vilšanos, prieka mirkļiem, kā arī katrs no dalībniekiem var dalīties ar saviem stāstiem par savu pieredzi, saviem mērķiem, kā arī iegūt jaunus domubiedrus, sadzirdēt atbildes uz saviem jautājumiem labo darbu jomā, jo tādu noteikti ir ļoti daudz.

NSUS domātavā ciemojās Uģis Kuģis

    NSUS biedrībā ik pa  laikam notiek un notiks dažāda veida tikšanās un šo pasākumu turpmāk saukšu par NSUS Domātavu.
    NSUS biedrība aicināja visus NSUS Eņģeļus (biedrības atbalstītājus), kuri piedalās biedrības projektos, kā arī centru darbinieku komandas, kuriem ir tuva Uģa Kuģa (Uģis Kuģis) filozofija un dzīves uzskati, atvēlēt laiku sev un tikties NSUS domātavā, lai padiskutētu par tēmu - «Iemācies priecāties par dzīvi un saskati sevi tajā!».

Atcelts! Ikdienas ādas aprūpe guļošam pacientam

   NSUS labdarības biedrība aicina uz tikšanos NSUS Domātavā, kur ciemosies Kristīne Čakstiņa (SCA HYGIENE PRODUCTS SIA, Account Manager, Health and Medical Solutions) par tēmu - "Inkontinences pamati, to veidi, pareizo izstrādājumu izvēle, to ekonomiskais pamatojums. Ikdienas ādas aprūpe guļošam pacientam/cilvēkiem.”

Atcelts! NSUS Seminārs - sertificēta fizioterapeite Ineta Zaharevska

    NSUS labdarības biedrības izglītojošā projekta "Der zināt!" ietvaros tiek plānota tikšanās/seminārs ar sertificētu fizioterapeiti Inetu Zaharevsku, kura bija viena no nominatēm 2016. gada balvai medicīnā un saņēma atzinības rakstu šīs Gada balvas ietvaros.
    Uz šo semināru aicināti pieteikties sociālo aprūpes centru, pansiju un bērnu namu komandas (vadītāji, aprūpētāji, sociālie darbinieki, fizioterapeiti), jo atsvaidzināt zināšanas noder ik pa laikam, lai savukārt ikdienā veiksmīgāk palīdzētu atlabt centra iemītniekiem - bērniem, senioriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.