ziedo

Projekts pabeigts!

Kādā augusta dienā saņēmu zvanu no Līgas Robežnieces, kura man pastāstīja, ka Projeka "Eņģeļa pasts" ietvaros, Marija Naumova vēlas iepriecināt seniorus un mums nepieciešama tikšanās, lai izrunātu šo sadarbību. Tikšanās ar Mariju notika NSUS biedrības birojā un aprunājāmies par to, kā Marija var palīdzēt un kas tad īsti ir nepieciešams.

Sarunas laikā, Marija pastāstija par plānoto Ziemassvētku koncetra tūri Latvijas mērogā un tas pavēra lielisku iespēju, senioriem no Latvijas aprūpes centriem apmeklēt šos koncertus.

Preses relīze: Līdz ar Latvijas simtgades svētku sajūtām dziedātāja Marija Naumova, sekojot savai sirdsbalsij, veido jaunu Ziemassvētku koncertprogrammu ar nosaukumu „Pa īstam”, kas izskanēs laikā no 1. – 26. decembrim 11 baznīcās Latvijā.

getPerformanceGalleryImage

Ziemassvētku laiks vienmēr ir īpašs, kad nebūtiskais šķiet acīmredzams un mēs skaidrāk ieraugām un atceramies esības pamatvērtības - mīlestību, draudzību, nesavtīgu došanu un sirds siltumu. Līdz ar šo Marija Ziemassvētku koncertprogrammā vēlas akcentēt mīlestību pret māti, beznosacījuma mīlestību.

Koncertā skanēs gan R. Paula, gan N. Matvejeva, I. Kalniņa, J. Lūsēna, U. Marhilēviča, I. Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta", kā arī jaunas orģinālkompozīcijas, kas veltītas mātei. Koncertā kā ierasts muzicēs R. Beļēvičs (taustiņi), N. Skraucis (bass), I. Feldmanis (ģitāra), J. Kovaikovs (ģitāra), A. Buiķis (bungas) un L. Robežniece (balss)."

Šos koncetrus varēs izbaudīt seniori, kuri mīt NSUS biedrības paspārnē esošajos sociālās aprūpes centros, dodoties uz kādu no Dievnamiem un klātienē baudīt un sajust sirds siltumu, Ziemassvētku noskaņojumu un uz brīdi aizmirst par savām likstām, drūmo prātu un vientulību.

Bildes no koncerta 01.12.2018. Sv. Jāņa baznīca, Rīgā
Pirmā bilde - Marija Naumova un Līga Uzulniece
Otrā bilde - Līga Robežniece, Marija Naumova, Līga Uzulniece

Iespēja apmeklēt koncertus Latvijas Dievnamos:

=> 2. decembris - Ikšķiles Svētā Meinarda Ev. Luteriskā baznīca – SAC Ziedugravas 10 senioriem - Leololija J.  86,  Benedikts B. 83 Anatolijs Z. (ratiņkrēslā) 68, Velta D. 76, Jānis P. 88, Alma D. 91, Sofija R. 87 un pavadošais personāls.

=> 7. decembris – Jelgavas Sv. Annas Evaņģēliski luteriskā baznīca – SAC Zemgale 10 senioriem - Marta 88, Lūcija 85, Edmunds 92, Jeļena 85, Veronika 81, Edvīns 85, Jānis 63, Aivars 60, Valentīna 70, Svetlana 69 un pavadošais personāls.

=> 9. decembris – Talsu evaņģēliski luteriskā baznīca – Talsu novada Sociālā paspārnē esošie 10 seniori - Māra 75, Austra 83, Māra 81, Maija 79, Ingrīda 70, Ingrīda 70, Rita 75, Rita 60, Rasma 78, Ruta 73.

=> 15. decembris – Saldus Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskā baznīca – SAC "Ābeles" 10 senioriem - Vija 80, Elīna 80, Arvīds 87, Abgara 93, Skaidrīte 59, Stasis 67, Jānis 74, Alma 84 un pavadošais personāls

=> 22. decembris – Valmieras Sv. Sīmaņa evaņģēliski luteriskā baznīca – SAC Lode 10 seniori

=>23. decembris – Rīgas Vecā Sv. Ģertrūdes baznīca – VSAC Rīga 15 seniori

=> 25. decembris – Rīgas Lutera baznīca Torņakalnā – VSAC Rīga 15 seniori

=> 26. decembris – Bauskas Svētā Gara ev.lut. Baznīca – Bauskas novada p/i "Vispārēja tipa pansionāts "DERPELE" 10 seniori

Liels paldies, senioru vārdā, par doto iespēju!
NSUS labdarības biedrība sadarbībā ar Mariju Naumovu.

Līga Uzulniece
NSUS Biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location