ziedo

    Projekts slēgts, jo nesaņēma atsaucību no ziedotājiem.
    NSUS labdarības biedrībā ienāca liels lūgums no kāda novada senioriem, kur plānoti lieli un skaisti darbi, gatavojoties Latvijas simtgadei. Tieši šo darbu paveikšanai ir nepieciešama dzija. Senioriem nav tik lielas finansiālās rocības, lai iegādātos dziju visam plānotajam darba apjomam. Toties viņi paši tos darinās.

    Dzija - vilnas vai sintētika kopā ar vilnu. Krāsas varētu būt zaļas (dažādu toņu), balta, sarkana. Vienam lakatam nepieciešams 520 grami. Kopā jāuzada 20 plecu lakati. Seniori būtu ļoti pateicīgi, ja līdzcilvēki varētu atļauties ziedot finanses vai pašu dziju, lai seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām varētu tos izgatavot, tādejādi iepriecinot savus līdzcilvēkus.

    Lakati būs kā pārsteigums, tāpēc nevaru atklāt šo novadu, bet ticu, ka šis pārsteigums mums kopā izdosies! Paldies jau iepriekš!

    Dziju lūgums nogādāt Meistaru ielā 43, Valdlauči, NSUS biedrības birojā vai var sūtīt pa pastu un uz pakomātiem Ķekavā. Iepriekš jāsazinās telefoniski.


    Dzijas vākšana notiek no 01.08.2018. - 31.08.2018. un tad dosies uz novadu pie čaklajām meistarītēm.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

p.s. Kā arī pašā NSUS biedrībā nepieciešama dzija, jo tiek adītas zeķītes, cimdiņi, šallītes un dāvinātas tiem cilvēkiem, kuriem nav iespēja ko tādu iegādāties.

Tiem, kuri izrādījuši interesi par ziedojumiem finanšu jomā šim projektam, lūgums ziedot:
Biedrība NSUS
40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: dzija plecu lakatiem

ZIEDOJUMU POGA1

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location