ziedo

    Projekts uz laiku atlikts!

    NSUS biedrības, labdarības un atbalsta projekts maznodrošinātiem bērniem un jauniešiem, kuriem ir lieli mērķi un nepieciešama motivācija to sasniegšanā. Bērni un jaunieši vēlas mācīties un apgūt jaunas zināšanas, attīstīt savus hobijus, bet tas neizdodas tikai tāpēc, ka vecākiem vai pašiem nav finansiālu iespēju to nodrošināt. Vai tas būtu kāds sporta veids, klavierspēle, tikšanās ar grāmatu rakstītāju, gleznotāju, dizaineri, kādas interesantas profesijas pārstāvi, jo tieši tas motivētu šos bērnus un jauniešus tiekties pretī savam mērķim ar lielāku atdevi un pārliecību saviem spēkiem.

   merkis tituls

    Projekta gaitā tiks meklēta un dota iespēja bērniem un jauniešiem tikties ar konkrētās nozares pārstāvjiem, apstiprināt savu pārliecību, iegūt materiālus / inventāru tam mērķim, kuru viņi sev ir izvirzījuši un uz kuri neatlaidīgi tiecas. Tādā veidā būs iespēja izglītoties, saņemt nepieciešamās iemaņas turpmākai mērķa sasniegšanai un sevis pilnveidošanai. Ir nepieciešama tikai neliela palīdzība, lai viss izdotos!

    Ik dienu, kāds bērna vai jaunieša sapnis pazūd nebūtībā un līz ar to mēs nākotnei zaudējam kādu panākumiem bagātu sportistu, dziedātāju, gleznotāju, žurnālistu ..... jo mērķa sākumā nebija neviena, kas palīdzētu ceļā uz šo mērki...... nepieļausim to!

Projekta kontā 200,00 EUR
SIA Latvijas Zaļais Dārzs ziedojums

Projekta dalībnieki:
1. Bērni un jaunieši no maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm, bērni ar īpašām vajadzībām (lauku rajonos, Latvijas novados)
2. Vecuma grupa 5-15 gadi / ar īpašām vajadzībām līdz 21 gadam (katrs gadījums individuāls)
3. Centīgi, mērķtiecīgi, ar konkrētu mērķi, ko vēlas sasniegt

Dalībai projektā nepieciešams:
1. Iesniegt vispārēju stāstu par bērnu vai jaunieti (ne vairāk, kā 1 A4 lapa). Jaunietis šo stāstu raksta pats / ar roku rakstīta vēstule projektam
2. Dalībnieka mērķis, par ko sapņo un vēlas sasniegt
3. Kas nepieciešams, lai to sasniegtu vai tiktu motivēts to sasniegt
4. Ko dalībnieks jau ir izdarījis, lai tuvinātos savam mērķim
5. Kāpēc tieši šāds mērķis?
6. Kontaktinformācija par dalībnieku (pilsēta, kontakttālrunis, kontaktpersona)
7. Nosūtīt prasīto informāciju pa pastu Nākotnes iela 2, Ķekava, Ķekavas novads, LV2123 vai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (papildus saziņai 26667444)

Pieteikumus var iesniegt:
1. NSUS biedrības koordinatori (dažādās Latvijas pilsētās)
2. Skolotāji, kuru klasē ir šāds bērns vai jaunietis un vēlas viņu atbalstīt
3. Sociālie dienesti, ja viņu redzes lokā ir šāds bērns vai jaunietis
4. Bērnu namu vadība

Aicinu projektā savu dalību pieteikt (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.):
1. Dažādu mūzikas instrumentu spēles pasniedzējiem
2. Gleznotājiem
3. Dažādu sporta veidu treneriem
4. Grāmatu rakstniekiem
5. Dizaineriem
6. TV cilvēkiem
7. Medicīnas darbiniekiem
8. Sociālās jomas pārstāvjiem
9. Žurnālistiem
10. Dziedātājiem
11. Aktieriem
12. un citu profesiju pārstāvjiem

Projektā piedalās: Eduards Grieznis (Pianists un pedagogs), ....

Uzmanību: Visi pieteikumi tiks izskatīti vai tie atbilst patiesībai un ir ticami. Projektā netiek atbalstīta mobilo telefonu iegāde, skaistumlietu iegāde, un līdzīgas ekstras, kas neatbilst projekta izvirzītajam mērķim.

Par katru notikušo pasākumu, šī projekta ietvaros, tiks izvietots arī stāsts un bildes NSUS biedrības mājas lapā un projekta Facebook lapā.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

ZIEDOJUMU POGA1

p.s. projekts tiks realizēts NSUS biedrības iespēju robežās, ja projektam atsauksies katra konkrētā "mērķa" atbalstītāji.

Projekts Facebook

NSUS sadalosaa josla 02

Bērnu un jauniešu saņemtie stāsti par mērķiem

1. ...

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location