ziedo

    Projekts uz laiku atlikts, jo nav pieejamas atbilstošas telpas!

    NSUS labdarības biedrībā, izstrādes procesā ir atbalsta projekts trūcīgajiem un maznodrošinātajiem cilvēkiem - "NSUS noliktava", kura ietvaros tiek meklētas telpas, lai tajās var novietot tās mantas (ledusskapjus, veļas mašīnas, mēbeles, drēbes, plītis, utt.) kuras kādam kļuvušas liekas, bet toties kādam būtu ļoti nepieciešamas.

    Lai šis projekts taptu realizēts, šobrīd tiek uzrunāti uzņemēji, pašvaldība, privātpersonas, kuriem varētu būt interese sadarboties sociālajā jomā un kuriem ir uzrunājošs šāda veida labdarības projekts.
    Ikdienā biedrībā tiek saņemti vairāki zvani un e-pasti no ziedotājiem, kuriem lieks kļuvis televizors, gulta, skapis, drēbes, bet viņi nezin, kur to vest un kur būtu tuvāk vest, kā arī daži nemaz nevar atvest un nepieciešams šīm lielgabarīta mantām braukt fiziski pakaļ. Tad nu biedrība šobrīd ir ceļā uz šādas noliktavas izveidi, ieskaitot arī lielāku transporta vienību (busu), lai dažos gadījumos ziedojumu varētu paņemt no ziedotāja, kā arī no noliktavas nogādāt ziedojuma saņēmējam lielgabarīta mantas.
    NSUS noliktavā, sev nepieciešamo varētu atrast trūcīgās ģimenes, maznodrošinātie cilvēki, kuriem nav iespēja nopirkt ledusskapi un nav iespēja to arī aizvest līdz savām mājām, jo tam nav elementāru finanšu.
    Tā kā NSUS biedrība sadarbojas arī ar ārvalstu partneriem, tad noliktavā varētu atrasties arī mēbeles, drēbes, sadzīves tehnika, utt. no citām valstīm, ne tikai Latvijas ziedotājiem.

    Lai apvienotu abas puses, gan ziedotāju, gan ziedojuma saņēmēju, ir nepieciešams elementārs krustpunkts-noliktava, kurā tas viss nonāk un no kura to visu var saņemt. Noliktavai nepieciešama platība ap 200 m2. sausa, 1.st., viegli piebraucama, Ķekavas novads, ideālā variantā Ķekava.
    Šī projekta ietvaros arī varētu tik izveidotas jaunas darba vietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, senioriem, jauniešiem brīvlaikos, ja palīgā nāks pašvaldība ar finansējumu.

   Ja arī Tev ir piedāvājums noliktavas izskatā vai ziedojuma izskatā, padod ziņu.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location