ziedo

Projekts uz laiku slēgts, jo nav finansējuma!

    NSUS biedrībā, divu gadu laikā, ir saņemti ļoti daudz bērnu zīmējumu gan uz Ziemassvētkiem, gan pēc dažādiem NSUS rīkotajiem pasākumiem. Zīmējumi ir lieliski, bērniem ir apslēptie talanti un tas priecē visus, kuri šos zīmējumus ir skatījuši.
    NSUS Biedrībā top jauns labdarības projekts "NSUS Labdarības kartiņas", kura ietvaros bērnu zīmējumi pārvērtīsies par kartiņām. Kartiņas tiks izplatītas ar mērķi - iegūt ziedojumus, dažādu NSUS labdarības projektu realizēšanai.

    Tā ir tā atgriezeniskā saite, kad DODOT TU GŪSTI!

IMG 20160828 185303 web

Vēlos uzrunāt finansētājus, jo nepieciešami EUR 1000,00, lai zīmējumi tiktu sagatavoti drukai un tiktu nodrukātas pašas kartiņas.

Vari ziedot šim projektam:
Biedrība NSUS
40008232913
LV23HABA0551039592287
Pamatojums "NSUS kartiņas"

Šobrīd notiek sarunas ar profesionāļu kompāniju kartiņu izgatavošanas jomā, kura ir apņēmusies apstrādāt izvēlētos zīmējumus, sagatavot visu nepieciešamo drukai un nodrukāt. Notiek tāmēšana, dizainu izvēle, tirāžas plānošana un drukas tehnoloģisko procesu plānošana. Pietrūkst tikai viens - FINANSĒJUMS.

DEMO variants (reāls NSUS bērnu zīmējums), lai ir uzskates materiāls izvērstā veidā - kartiņas ārpuse

FINANSĒTĀJA IEGUVUMS: reklāmas vieta (logo) uz kartiņas, līdztekus NSUS biedrības informācijai un izgatavotāja logo. Kā arī gandarījuma sajūta par paveikto to labā, kuriem šī naudiņa aizies NSUS labdarības projektos.

Līga Uzulniece

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location