ziedo

    NSUS biedrība organizē tikšanās tiem cilvēkiem, kuriem "Labdarība", "Labie darbi" nav tikai vārdi, bet tam ir īpašs pildījums un šo cilvēku ikdiena ir saistīta ar reāliem labajiem darbiem, kā arī ar tiem cilvēkiem, kuriem ir doma izdarīt ko labu, bet viņi īsti nezin kā un kur un baidās spert "pirmo soli".
    Tikšanās reizē dalīšos ar savu pieredzi, kritumiem, cēlumiem, vilšanos, prieka mirkļiem, kā arī katrs no dalībniekiem varēs dalīties ar saviem stāstiem par savu pieredzi, saviem mērķiem, kā arī iegūt jaunus domubiedrus, sadzirdēt atbildes uz saviem jautājumiem labo darbu jomā, jo tādu noteikti ir ļoti daudz.

   Sirds sarunas

    Ikdienā ļoti bieži diskutēju gan klātienē, gan virtuālajā pasaulē ar dažādiem cilvēkiem par labdarības jomu no viņu skatu punktiem - gan Labajiem Rūķiem (Ziemassvētku projekta dalībnieki), gan Eņģeļiem (Eņģeļa pasta dalībnieki), citu projektu dalībniekiem, gan vienkārši garām skrienošiem cilvēkiem un ir daudz "KĀPĒC?". Tad nu mēģināsim rast uz šiem "KĀPĒC?" atbildes un vienkārši parunāsim pie kafijas vai tējas tases.

Man arī nekas projektos nenotiek "Perfekti!", es visu laiku mācos ..... :)

Ja vēlies pabūt sirsnīgo cilvēku lokā, pievienojies! :)

Dalība par ziedojumiem, kuri tiks novirzīti biedrības attīstībai
Pieteikšanās - 26667444, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

p.s. Tikšanās var tikt atcelta no biedrības puses, ja rodas neparedzēti apstākļi, kuru dēļ jāatceļ plānotais.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location