ziedo

Nepieciešama steidzama palīdzība agresīva vēža ārstēšanai

    Projekts slēgts 28.09.2017.!

    Šodien NSUS biedrībā saņemts lūgums elektroniskā vēstulē no Kristīnes Vīķeles. Kristīne Vīķele ir NSUS biedrības sadarbības partnere.
    Steigsimies glābt 12 gadus veco Evelīnu - agresīvas vēža formas ārstēšanai nepieciešami lieli finanšu līdzekļi.
    Kopējā nepieciešamā summa 100 000 EUR

Vecie ļaudis izaicina Jūs - "kurš kuru?"

    Projekts uz laiku atlikts!

    Vecie ļaudis izaicina Jūs maija mēnesī - galda spēļu mēnesī uz turnīriem - «kurš kuru?» Pieņemsi izaicinājumu?
    Ļaudis ikdienā, dzīvojot pansijās un aprūpes centros, savu brīvo laiku pavada dažādi, arī viens ar otru spēlējot galda spēles. Būtu jauki, ja mēs - "jaunie prāti" maija mēneša sestdienās sarīkotu turnīru/spēļu dienu un pieņemtu izaicinājumu mēroties savā gudrībā, atjautībā, zināšanās ar kungiem un kundzēm.

Lielā Talka - "Sakopta vide" vecajiem cilvēkiem

    Projekts atcelts, jo neviens no brīvprātīgajiem dalībniekiem/palīgiem, līdz 09.04.2017. nav pieteicies! Diemžēl....

    NSUS labdarības biedrība aicina visus Eņģeļus apvienoties Lielajā Talkā 22.04.2017.  un radīt skaistu un sakoptu vidi vecajiem cilvēkiem pansijās un aprūpes centros visā Latvijā.
    Esam raduši talkot darba vietās, pilsētu parkos un mājās, bet šogad varbūt «izkāpjam» no ierastā un sanākam talkot tur, kur nepieciešams radīt vidi, lai vecie cilvēki sajustos labāk, vairotos prieks un iespējams iegūsim labus draugus, darot labos darbus kopā. Jā .... mēs palīdzēsim pilnīgi svešiem cilvēkiem, bet tikai tā liekas, ka sveši, bet patiesībā pavisam tuvi ..... tepat blakus .....

Zeķītes jaundzimušajiem

    Projekts pabeigts!

    Aūuu, čaklās rokdarbnieces!
    Kamēr vēl nav sākušies pavasara darbi, noteikti, ka varat nāk palīgā un saadīt mazulīšiem zeķītes no aitas vilnas dzijas - raibu raibās, siltās un krāsainās :)

Atbalsta projekts "Tavas veselības diena!"

Projekts uz laiku slēgts, jo nav finansējuma!

    NSUS labdarības biedrības, veselības veicināšanas projekts "Tavas veselības diena!", kura ietvaros cilvēkiem būtu iespēja izmērīt asinsspiedienu, noteikt cukura līmeni asinīs, uzdot svarīgus jautājumus un rast atbildes par savu veselību.

Radošais labdarības projekts "Sirds dārzs"

    Projekts uz laiku slēgts, jo nav finansējuma.

    NSUS biedrība turpina realizēt 2016. gadā uzsākto Latvijas mēroga radošo projektu "Sirds dārzs".
    Projekta mērķis: Izveidot katrā Latvijas bēnu namā, krīzes centrā, pansijā savu "Sirds dārzu" (ārpus telpām). Vietu, kurā var tikties ar draugiem, pabūt pārdomu brīžos, atgūt enerģiju pēc rosīgas darba dienas, priecēt acis veroties skaistajos ziedos.