ziedo

    Mūzika ir dvēseles valoda. Valoda, kura uzrunā, dziedē, priecē, ļauj dvēselei veldzēties. Mūzika spēj uzburt tik daudz dažādu emociju. Tā spēj izstarot prieku, bēdas, spēj aizdzīt nogurumu.

    NSUS biedrībā ir izveidots jauns labdarības projekts "Mūzikas skaņas, Tavai dvēselei", kura ietvaros dažādi mūziķi, kuri spēlē dažādus instrumentus (klavieres, flautu, saksafonu, kontabasu, vijoli, un citus), apciemos aprūpes centrus, pansionātus, vecoļaužu mājas visā Latvijā un dalīties savā mūzikā, sava mūzikas instrumenta spēlē. Šajā projektā aicināti piedalīties arī mūzikas skolu audzēkņi un dažādi kolektīvi/grupas.
    Centru iemītnieki ar prieku sagaidītu pie sevis ciemos dažādu instrumentu pavēlniekus un pavadītu kopā laiku, klausoties muzikas skaņās. Mūzika šiem cilvēkiem ir ļoti nepieciešama, jo tā dziedē un ļauj aizmirsties.

    Ja arī Tu spēlē kādu no instrumentiem un esi gatavs doties ciemos uz kādu no Latvijas centriem, labdarības projekta ietvaros, lai iepriecinātu, dari zināmu un izdzīvosim šo dienu tieši Tavas mūzikas pavadībā.

NSUS labdarības biedrību ir uzrunājuši:

* Eduards Grieznis
Pianists Eduards Grieznis pieredzi smēlies Londonā, uzstājoties viesnīcās (The Midland Hotel un Corus Hotel Hyde Park), Daugavas Vanagos, solokoncertos Little Crosby Hall zālē Liverpūlē un Mančestrā, Ādažu, Jaunolaines un Iļģuciema k/c, Durbes Pilī, kā arī daudzos citos dažāda veida pasākumos. Mūziķa gaitas pianists uzsācis 9 gadu vecumā. Daudzu gadu laikā uzkrājis pieredzi kā solists un kamermūziķis dažādos sastāvos, kā arī ieguvis vairākas pirmās vietas un godalgas nacionāla un starptautiska mēroga konkursos. Eduards tiek bieži aicināts uzstāties dažāda satura pasākumos.
Pateicoties Eduarda spējām brīvi improvizēt pie klavierēm, viņa repertuārs ir ļoti plašs - tas sevī ietver skaņdarbus no akadēmiskās mūzikas krājumiem, mūsdienu mūziku, ieskaitot tādus žanrus kā džezs un atpazīstamākā populārā mūzika. Eduards savās programmās labprāt iekļauj latviešu pazīstamākās melodijas, piemēram, tautā ļoti iemīļotā Maestro R. Paula mūziku.
* ...
* ...

NSUS biedrība ir apzinājusi centrus, kuros ir klavieres, jeb sintizators.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Projekta organizatoriskā puse: Biedrība dosies kopā uz šo pasākumu, ja tas būs iespējams finansiāli (degviela). NSUS biedrība patlaban nevar apmaksāt mākslinieka laika un ceļa izdevumus, jo tam nav budžetā paredzētu līdzekļu. Mākslinieks, piesakoties biedrībā, var patstāvīgi doties uz kādu no biedrības sadarbības centriem, šī projekta ietvaros.
Lūgums atbalstīt šo projektu un ziedot: NSUS biedrība, 40008232913, LV74PARX0016440550001, Pamatojums: ziedojums projektu administrēšanai

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location