ziedo

    Šodienā mēs visi atbalstam un cenšamies palīdzēt bērniem, jauniešiem, senioriem, kuri savu ikdienu pavada bērnu namos, krīzes centros, pansijās.

    Darot šos labos darbus mēs fokusējamies pārsvarā uz mantām un finansēm, kā arī mēs fokusējamies uz bērniem, jauniešiem, senioriem bet pavisam esam aizmirsuši tos cilvēkus - EŅĢEĻUS (audzinātājas, auklītes, sociālos darbiniekus, centru vadītājus), kuri idienā stāv sardzē par šiem bērniem, jauniešiem, senioriem.

    Man ir bijusi un joprojām IR tā lieliskā iespēja sastapties ar ļoti daudziem Eņģeļiem un esmu redzējusi un dzirdējusi dažādas situācijas, kurās viņiem ir jāplīdz kādam rast tik ļoti nepiciešamais miers, jādod padoms, jārisina krīzes situācijas, jādalās ar savu pieredzi, vienkārši jābūt klusējot blakus. Viņu paspārnē ir tik daudz dažādi cilvēki, katrs ar savu raksturu, dzīves uztveri, mērķiem, vajadzībām, īpatnībām, emocionālo stāvokli.

    Un te nu rodas jautājums - kurš palīdz viņiem - Eņģeļiem, kurš ceļ viņus spārnos, kurš viņiem paver citus skatu punktus, kurš dod padomus, kurš palīdz risināt krīzes situācijas, kurš viņiem vienkārši ir blakus un palīdz pieņemt smagos un tik ļoti svarīgos lēmumus?

    Ir pienācis laiks padomāt arī par šiem Eņģeļiem! Dot viņiem atelpas brīdi, dod atbildes un viņu "Kāpēc?", ļaut paskatīties uz situācijām no citiem skatu punktiem, kā arī ļaut ieskatīties sevī dziļāk un atrast mieru un harmoniju kaut uz īsu brīdi.

   Ja esi friziermeistare, manikīra speciāliste, SPA masāžu meistarīte (sejas, roku), piesakies šim atbalsta projektam un iepriecini šos Eņģeļus un dāvini vienu skaistuma un atpūtas dienu no sirds!
    Piesakies līdz 28.04.2017.
    Projekta norises vieta - Ķekava.
   
Kādā no brīvdienām
   
    Šādas būs nepieciešamas divas dažādas brīvdienu dienas, jo visi centra darbinieki vienā reizē atbraukt nevar

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
26667444

Šāda līdzīga NSUS skaistuma diena bija arī 2015. oktobrī Strazdes bērnu namā, kurā piedalījās Talsu skaistuma radīšanas meistarītes :)

skaistuma diena web

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location