ziedo

Ar "Saulītēm" rokās .....

    Šodien devos ciemos uz SAC "Senliepas", kur biju uzaicināta uz pasākumu, ko rīkoja L'Oréal Baltic komanda pēc NSUS biedrības ieteikuma, projekta "Tu neesi viens" ietvaros.
    L'Oréal Baltic komanda mani uzrunāja ar mērķi piedalīties NSUS projektos un radīt prieku tiem, kuriem tas ir visvairāk šobrīd nepieciešams.

Raibu raibais pārsteigums Austras kundzei

    Šodien bija tā diena, kad braucot ciemos uz pasākumu SAC "Senliepās" un tā ietvaros, manas vārdadienas dāvanu saņēma Austra kundze.
    Tā kā briļļu tēma bija atrisināta jau iepriekš ar centra palīdzību, tad tika lemts par dzijas iegādi, jo Austra kunzde ir liela un čakla adītāja. Kā arī papildus dāvanā bija skaista krūzīte, lai gardāka tēja.

"Mūžības Mirklis" caur objektīva aci ....." SAC Senliepās ir tapis


    ..... un Tu ieskaties grumbu un mūžības pilnajā sejā un apstājas laiks, lai ļautu mums vēlreiz izdzīvot visu, kas izsāpēts, kas smiets, kas mīlēts un nīsts. Tas viss lasāms veco cilvēku grumbās un acīs, sastrādātajās rokās un stājā .... un tas viss ir īsts un patiess......

    Kopā ar fotogrāfu Andri Kalnozolu, mēs Ieskatījāmies "Mūžības Mirklī" caur objektīva aci, ieskatījāmies veco cilvēku acīs, grumbu pilnajās sejās, patiesumā, cerībā, priekā un skumjās, dvēseles dziļumos, sastrādātajās rokās un saglabājām šos Mirkļus, lai atkal kādreiz tajos ielūkotos un izdzīvotu no jauna......

Pūkainā diena SAC "Senliepas"

    Šodiena, tāda pūkaina, mīļuma un prieka pilna diena sociālajā aprūpes centrā "Senliepas" Ķegumā, kur pie centra iemītniekiem ciemojās skaistās un gudrās suņu meitenes, kinologa Viktora Mucenieka (Biedrība "Maigais suns") pavadībā. Šajā centrā tas notika pirmo reizi un centra iemītnieki bija ļoti pārsteigti, kad ieradās suņu meitenes.

""Mūžības Mirklis" caur objektīva aci ....." Senliepās

    Šodien notika pirmais NSUS labdarības biedrības projekta “"Mūžības Mirklis" caur objektīva aci .....” pasākums, kura ietvaros tika fotografēti sociālā aprūpes centra “Senliepas” iemītnieki.
    Uz šo centru šodien devos kopā ar fotogrāfu Andri Kalnozolu. Ceļā uz “Senliepām” Andris teica, ka nav nācies bildēt pansijās un nav arī būts pansijās un, ka tas varētu izrādīties liels emocionālais izaicinājums un pārdzīvojums. Patiesībā viņš metas nezināmajā un šodiena noteikti būs jaunu izjūtu pilna diena.

SAC "Senliepas" saņem gleznu "Varavīksnes dārzs"

    Šodien ciemojos aprūpes centrā "Senliepas" Ķegumā, kur notika NSUS atbalsta projekts "Skaistuma diena" - Projekta "Spogulīt, spogulīt..." ietvaros.
    Ciemos devos ar dāvaniņām - Stenders ziepītēm un Latvijas mākslinieces Ilzes K. gleznu "Varavīksnes dārzs", kura turpmāk priecēs centra seniorus un centra komandu.