ziedo

Ķekavas SAC ļaudis saņem sapnīšus

    Ķekavas sociālā aprūpes centra ļaudis (54 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Eņģeļa pasts un bokseru komanda ciemojas Ķekavas SAC

    Šodienas pēcpudiena tika pavadīta Ķekavas sociālajā aprūpes centrā, "Eņģeļa pasts" projekta - «.... arī vecie cilvēki sapņo!» ietvaros, kopā ar kungiem un kundzēm un bokseru komandu. Šodienas tikšanās un ciemošanās iemesls bija pārsteigums, ko sarūpēja Agneses Božas "Salaspils cīņu kluba" un "Tornado" bokseru komanda - Mikus Lasmanis (ar ģitāru) Edvards Muižnieks, Dinārs Jonins un Reinis Laganovskis un pati Agnese Boža.

Ķekavas SAC saņem atbalsta ierīces

    Projekts pabeigts!

    Ķekavas sociālās aprūpes centrs no NSUS biedrības saņēma atbalsta ierīces un podkrēslus, kas bija 21. februāra ziedojuma kravas sūtījumā no Francijas.

Skaistās suņu meitenes ciemojās Ķekavas SAC

    Projekts pabeigts!

    Foršās suņu meitenes šodien ciemojās pie cilvēkiem Ķekavas sociālajā aprūpes centrā. Šī bija jau otrā tikšanās reize, kad suņu meitenes brauca iepriecināt centra iemītniekus.
    Jauka atkalredzēšanās, smaidi, čalas ….. viss, kas priecē, uzmundrina, motivē, liek acīm iemirdzēties.

Funkcionālās gultas jau strādā

    Projekts pabeigts!

    Ķekavas sociālais aprūpes centrs, 2016. gada nogalē saņēma multifunkcionālo mēbeļu kravu no NSUS biedrības sadarbības parntera (Francija). Uz šo dienu vairums no mēbelēm (multifunkcionālajām gultām, galdiņiem, krēsliem) ir atradušas savu jauno vietu centra istabiņās un uzsākušas savu kapošanu centra iemītniekiem.