ziedo

Bauskas novada bērni saņem Ziemassvētku dāvaniņas

    Šogad, NSUS biedrības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" piedalījās Bauskas nodava maznodrošinātās un trūcīgās ģimenes. NSUS koordinatore Tatjana Lucenko biedrībai darīja zināmas tās ģimenes un bērnus, kuriem šogad nepieciešams emocionāls atbalsts un kāds uzmundrinājums Ziemassvētku dāvaniņas izskatā. Bērniem bija jāzīmē zīmējumi un jānosūta Ziemassvētku vecītim, lai tas zinātu, ko gan bērnu sirsniņas vēlas.

Daudzeva / drēbju, apavu, mēbeļu krava

    Šodien uz Daudzevu aizceļoja liela krava ar drēbēm (arī ziemai) un apaviem visām vecuma grupām, drēbītēm zīdaiņiem un mīkstajām mantiņām, mēbelēm, skolas somām un sadzīves tehniku. NSUS biedrības noliktavā līdzcilvēki bija saziedojuši daudz un tam visam bija jānonāk to cilvēku rokās, kuriem šobrīd iet visgrūtāk un tieši laiku reģionos.

Skrīveri / Multifunkcionālā gulta Helēnai

   Projekts pabeigts!

    NSUS biedrībā, 09.03.2017. tika saņemts lūgums no Inetas, rast iespēju saņemt lietošanā Multifukcionālo gultu un matraci viņas vecmammai. Inetas vecmammai ir nepieciešama aprūpe mājas apstākļos un šāda tipa gulta atvieglotu ikdienu gan guļošajam cilvēkam, gan arī aprūpētājiem.

Daudzeva / Saņemtas drēbes no Francijas

    Šonedēļ (21.02.2017.) uz Daudzevu aizceļoja 45 kastes (pamperu tipa kastes) ar ziedojuma drēbēm, kas domātas bērniem un pusaudžiem. Drēbes atceļojušas ar mēbeļu kravām no Francijas un domātas izdalīšanai trūcīgajām ģimenēm.

Tikšanās ar Dobeles novada domes priekšsēdētāju

     Šodien, apvienojot NSUS biedrības braucienu uz Dobeli uz Ģimenes atbalsta centru Lejasstrazdi, tikos ar Dobeles novada domes priekšsēdētāju Andreju Spridzānu.