ziedo

    NSUS labdarības biedrības paspārnē ir tapusi sociālā platforma, kurā apvienojas/apvienosies aprūpes centri, bērnu nami, pansionāti, sociālie dienesti, pašvaldības visā Latvijā. Tas ļoti noderētu mūsu kopējam darbam sociālajā jomā - operatīvākai informācijas apmaiņai, skatīt vaigā, kā mēs katrs vadam savu ikdienu, kopēju pasākumu plānošanai, pieredzes apmaiņai, vienkārši kopā būšanai, kā saimei "zem viena jumta".

    Projektā savu dalību jau apstiprinājuši vairāki NSUS biedrības sadarbības centri, kā arī tiks uzaicināti piedalīties novadu sociālie dienesti un pašvaldības.

sn rakstam

    Projekts nav radies nejaušības pēc, bet gan balstījies uz "netiešiem pētījumiem" NSUS biedrības 4 gadu pastāvēšanas laikā, no dzirdētā aprūpes centros, pansionātos, bērnu namos, no sadarbības ar sociālajiem dienestiem un pašvaldībām.

    Visas šīs institūcijas darbojas katra savā "mājā", katrai ir sava ikdiena bet bieži vien viņas viena par otras ikdienu maz ko zin. Tajā pat laikā, dažādos NSUS biedrības labdarības projektu ietvaros, centri viens ar otru jau sākuši draudzēties un braukt viens pie otra ciemos. Tas arī ir tas, kas nepieciešams, lai mēs skatītos vienā virzienā, dalītos savos dažādajos ikdienas stāstos, vairotu pieredzes un no tā visa būsim ieguvēji mēs paši, kā viena liela saime.

    Sociālajā platformā ir iespēja piedalīties arī sociālo pakalpojumu sniedzējiem, sava pakalpojuma "reklāmas formātā". Dalība ar reklāmu būs par maksu, kas tiks novirzīta NSUS biedrības un projekta tālākai attīstībai.

    Platformas atrašanās vieta ir www.saimesnams.lv . Ja Jūsu centrs, pašvaldība vai sociālais dienests vēlas piedalīties, tad piesakieties sociālajai platformai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Sociālā platforma būs slēgta vietne un dalība tajā iespējama tikai ar NSUS biedrības izsniegtiem ielūgumiem (ieejas vārds un parole).

Centru ieguvumi (aprūpes centri, pansionāti, bērnu nami, krīzes centri, atbalsta centri):
1. Vienota un pārskatāma Latvijas "aktīvo" centru datubāze
2. Informācijas operatīva un centralizēta apmaiņa
3. Ikdienas stāsti/dalīšanās – katram centram savs profils un iespēja to piepildīt ar notikumiem centrā - bildēm, video, rakstiem
4. Kopēju pasākumu organizēšana un koordinēšana
5. Pozitīvs modelis, izmantojot sociālo platformu, kā šī brīža populārāko instrumentu saziņai
6. Precīzākā kontaktinformācija par katru centru
7. Informācija par sociālo pakalpojumu sniedzējiem (biedrībām, fondiem, sociālajiem uzņēmējiem)
8. NSUS biedrības dažādu labdarības projektu izsludināšana visiem vietnes dalībniekiem vienlaicīgi
9. un citas vērtīgas lietas perspektīvā

Pašvaldību un sociālo dienestu ieguvumi:
1. Vienota un pārskatāma Latvijas "aktīvo" centru datubāze
2. Iespēja ieskatīties pakļautībā esošo centru ikdienas notikumos
3. Kļūt tuvākiem ar paspārnē esošajiem centriem komunikācijas ziņā
4. Operatīvāka un centralizētāka informācijas nodošana paspārē esošajiem centriem un pārējiem vietnes dalībniekiem
5. Informācija par sociālo pakalpojumu sniedzējiem (biedrībām, fondiem, sociālajiem uzņēmējiem)
6. NSUS biedrības dažādu labdarības projektu izsludināšana visiem vietnes dalībniekiem vienlaicīgi
7. un citas vērtīgas lietas perspektīvā

    Laipni lūgti un uz sadarbību!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
"Saimes Nams" platformas idejas autore
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
26667444

p.s. Logo īpašniece ir NSUS biedrības vadītāja Līga Uzulniece un logo izmantošana bez rakstiskas un saskaņotas atļaujas ir aizliegta.

NSUS sadalosaa josla 02

Process:

19.10.17. PRIECĪGA ZIŅA! :)
    NSUS biedrība beidzot ir palaidusi darbā savu jauno projektu - Sociālo platformu "Saimes Nams", kurā apvienosies paspārnē esošie aprūpes centri, pansionāti, bērnu nami un arī tie, kas vēl nesadarbojas ar NSUS biedrību.
   
Šim projektam nepieciešams arī finansiāls atbalsts gan šobrīd, gan tuvākajā perspektīvā un būtu ļoti pateicīga un priecīga, ja kāds spēcīgs un sociāli atbildīgs uzņēmējs varētu atbalstīt šo projektu ar 2000,00 EUR.

 

JA VĒLIES UN IR IESPĒJA ATBALSTĪT, TAD ZIEDO:
Biedrība NSUS, 40008232913
Citadele, LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS

PLATFORMA: www.saimesnams.lv

Prieks par iesākto un jau padarīto!


Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location