ziedo

NSUS piedāvā funkcionālās medicīniskās mēbeles

PROJEKTS AKTĪVS

    NSUS biedrība 2016. gadā ir uzsākusi sadarbību ar ārvalstu organizācijām, kuras piedāvā multifunkcionālās medicīniskās mēbeles un iekārtas - multifunkcionālās gultas, mitrumizturīgos matračus, galdus (pie gultas, guļošiem cilvēkiem), ratiņkrēslus, atbalsta palīgierīces, vannas istabas krēslus un citas lietas (drēbes, apavus, segas).

Visu mēbeļu un iekārtu statuss ir "LIETOTS".

    Šīs mēbeles tiek iegūtas no dažādu valstu labdarības organizācijām, kuras sadarbojas ar slimnīcām un sociālajiem centriem un iekārtas iegūst, kā ziedojumu. Mēbeles tiek vestas ar lielajām mašīnām - fūrēm, kuru ietilpība ir līdz 120 m3.
    Ja Jums ir nepieciešamas šāda veida medicīniskās mēbeles, lūgums sazināties ar NSUS biedrību un darīt zināmas Jūsu vēlmes norādot kādas tieši mēbeles nepieciešamas un to skaits.

Funkcionālo mēbeļu un iekārtu galerija

Visu mēbeļu un iekārtu statuss ir "LIETOTS". Iespējams, ka perspektīvā būs nepieciešams kāda releja, elektrības vada, koka detaļu remonts vai nomaiņa.

2. NSUS multifunkcionālo mēbeļu krava 02/2017

     PROJEKTS AKTĪVS

    Francijā tiek plānota uzkrauties 2. NSUS biedrības multifunkcionālo mēbeļu krava šajā gadā ar Francijas kravas Numuru ____ / NSUS krava Nr. 4.     Krava ceļos uz Latviju un plānota tieši NSUS biedrības noliktavā. Kravā būs multifunkcijonālās gultas, matrači, krēsli, funkcionālie galdi, skapīši, mīkstās mēbeles, ratiņkrēsli, atbalsta ierīces, podkrēsli, elektriskie ratiņkrēsli, ēdamgaldi, pamperi un citas lietas, kuras ļoti nepieciešamas centru ikdienā.

Multifunkcionālo mēbeļu piedāvājums 070417

NAV AKTUĀLS!
Ir ienācis jauns multifunkcionālo mēbeļu un citu iekārtu piedāvājums. Skatīt bildēs.

Pieejamās funkcionālās mēbeles NSUS biedrībā

Šajā rakstā Jūs varat skatīt tās multifunkcionālās mēbeles, higiēnas preces, mīkstās mēbeles un citas lietas (izcelsme Francija), kuras pieejamas NSUS biedrībā, jeb pie sadarbības partneriem un patlaban ir piedāvājumā. Pieejams ir tas, kas redzams bildēs un sarakstā. Mēbeļu un iekārtu statuss "Lietots". Kā arī, ja esi čakls un vari šo to nedaudz pielabot un atsvaidzināt, mēbeles kalpos vēl ilgi.