ziedo

Projekts pabeigts!

    .... pa baltu sniegu brien Eņģeļi ciemā un baltas domas un prieku nes ......

    Šodien ĢKC Dzeguzītē bija Eņģeļu sanākšana, kopīga dziedāšana, skanīga muzicēšana, pasaku lasīšana, dejošana un dāvaniņu pasniegšana. Jau otro gadu pēc kārtas, Dzeguzītes iemītnieki sagaida ciemos arī tos cilvēkus - Eņģeļus, kuri viņus atbalstījuši visa gada garumā un pateicas viņiem par atbalstu.

    Šodien arī es devos ciemos uz šo skaisto un sirsnīgo kopābūšanu un līdz ar mani šo pasākumu šogad apmeklēja arī Aizkraukles Labie Rūķi - Inga Kļaviņa, Laura Ostvalde, Gunta Brice, Ineta Simanoviča, Santa Gulbe. Aizkraukles Rūķi bija sagatavojuši skaistu un skanošu priekšnesumu ar gitāras spēli un dziesmām un iepriecināja centra iemītniekus.
    Pasākumā pateicības vārdus teica ĢKC Dzeguzīte direktore Lāsma Ruža-Riekstiņa un sociālā darbiniece Inita Bērzkalna. Kā pateicību par labajiem darbiņiem saņēmu skaistu Eņģelīti, centra kalendāru, kā arī veselīgās zāļu tējas un ar NSUS biedrības simboliem (sirsniņām) darinātus dūraiņus.
   Pie svētku galda visi kopā baudījām garšīgu maltīti - rosoliņu, ķilavusviestiņu, kā arī zāļu tēju, gardas plātsmaizes un ceptus ābolus. Čalojām, smējāmies, baudījām kopā būšanu.
   Katrs centra iemītnieks saņēma NSUS biedrības labdarības projektā Ziemassvētku vecīša darbnīcā 2016/2017 sarūpētās dāvaniņas. Daļa bērnu  un senioru gan bija savās istabiņās, jo tos bija pārsteigusi slimā diena, līdz ar to kopā būšana bija jāatliek. Tas gan nelaupīja viņiem prieku, jo mēs devāmies uz istabiņām un pasniedzām dāvaniņas personīgi katram rokās.

Liels paldies par sirsnīgo sagaidīšanu un kopā būšanu! :)

Līga Uzulniece

VIDEO:
1. Baltais ceļš uz Dzeguzīti - sniegoti bedrainais ceļš :)
2. Eņģeļa deja
3. Aizkraukles Rūķu priekšnesums

Dzeguzītes raksts
p.s. Bildē "Dzeguzītes Lepnums" tituls ĢKC Dzeguzīte direktorei Lāsmai Ružai-Riekstiņai

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location