ziedo

NSUS Biedrības, Ziemassvētku labdarības tradīcija paliek nemainīga katru gadu! Tuvojas Ziesmassvētku laiks un arī šajā gadā NSUS biedrība jau 5. reizi rīko labdarības akciju "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2018/2019". Tomēr īpašu uzmanību jāpievērš tam, ka no 2018. gada šis projekts maina savu atrašanās vietu un turpmāk tas atradīsies un darbosies "Eņģeļa pasts" projekta ietvaros un būs skatāms www.engelapasts.lv.

Kā arī šogad Jūsu sarūpētās dāvaniņas, ar Latvijas pasta starpniecību, ceļos tieši uz aprūpes centriem, nenonākot pa vidam NSUS biedrības birojā, kā tas bija iepriekšējos 4 gadus un mēs kopā iepriecināsim visus Latvijas aprūpes centros dzīvojošos cilvēkus. Ticu, ka visi centri iesniegs savu centru iemītnieku vēlmes un mēs kopējiem spēkiem varēsim paveikt BRĪNUMUS!

Iepriekš Ziemassvētku vecīša darbnīca atradās Facebook lapā "Ziemassvētku vecīša darbnīca".

TURPMĀK visai operatīvajai informācijai lūdzu sekojiet Facebook lapā "Eņģeļa pasts", kā arī projekta jaunajā atrašanās vietā www.engelapasts.lv. Nekavējies un jau tagad pievienojies Facebook lapai, lai esi lietas kursā, kad projekts sāks darboties. Projekta e-pasts saziņai: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Uz tikšanos labajos darbos!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
26667444
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iespriekšējā Projekta atrašanās vieta NSUS biedrības mājas lapā un visi saistošie raksti.

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location