ziedo

  Projekts pabeigts!

      ..... un atkal pa baltu ceļu nāk ciemos Brīnums un Prieks ..... ceļmalās sveicina sniegotās egles, ceļš met līkumus un stāsta pasaku ..... pasaku par Brīnumiem, par Rūķiem un Eņģeļiem......

    Skaists un sirsnīgs svētku pasākums šodien notika Ērgļu sociālajā aprūpes centrā, kuru par savām mājām sauc 90 jaunāki un vecāki cilvēki, katrs ar savu dzīves stāstu, katrs ar savu sāpi un savu prieka mirkli ..... un ik katrs no viņiem gaida joprojām savu Brīnumu, klusiņām gaida un tic, ka Brīnums notiks. Ilgojas pēc jaukām sarunām un nedalītas uzmanības.
    Šodiena bija veltīta viņiem visiem kopā un ik katram no viņiem. Tika veltīta nedalīta uzmanība!
    Ciemos "Kastaņās" šodien ieradās 60 mazie dejotāji, tautisko deju kolektīvs "Pastalnieki" ar vadītājām Antru un Aigu, kuri centra ļaudis priecēja ar skaistām dejām.
    Koncertu apmeklēja neliela daļa centra iemītnieku, jo tikai stiprākie varēja ierasties. Pārējie palika savās gultiņās un gaidīja savas dāvaniņas istabiņās.
    Pēc koncerta notika ilgi gaidīto dāvaniņu saņemšana. Dāvaniņas tika sarūpētas Ziemassvētku vecīša darbnīcas 2016/2017 labdarības projekta ietvaros un par to parūpējās Labie Rūķi no visas Latvijas un arī ārpus tās.
    Saņemot dāvaniņas, cilvēku acīs bija prieks, asaras, izbrīns, jautājums "Vai man?", "Kāpēc tieši man?" ...... un ko, lai atbild uz šādu jautājumu? Man atlika vien noteikt -  "priecājieties, jo tas viss ir tieši Jums, izbaudiet šo mirkli, jo tas pieder Jums, atveriet dāvaniņu un baudiet šo brīnumaino un nezināmo mirkli....."
    Un tie smaidi, tās dzirkstelītes acīs un tā lielā pateicība ....... tas vārdiem nav aprakstāms .......... un nekad arī nebūs............

    Nedz agrie rīti, kad ceļos, nedz garie vakari, kad atgriežos no šādiem pasākumiem, nedz darbs līdz vēlai naktij, nedz vairāk, kā 300 nobrauktie kilometri ...... nekas no tā nav svarīgs, ja redzu šo cilvēku neviltotos smaidus un zinu, ka tad kad es būšu jau aizbraukusi prom no centra, cilvēki turpinās priecāties un tupinās čalot un baudīt šo prieku un brīnumu.....

    Šodien centra iemītnieki saņēma arī vienu kopēju dāvaniņu no mākslinieces Ilzes Kalvānes - divas skaistas gleznas, kuras atradīsies telpā, kur šie cilvēki ikdienā atpūšas kopā un skatās televizoru.

    Tas ir tas, kāpēc es daru šī lietas ..... tas, kapēc šo saucu par savu Sirds Darbu!

    Liels paldies par sirsnīgo uzņemšanu Ērgļu sociālās aprūpes centra direktorei Ievai Dūdumai un sociālajai darbiniecei Evitai Vaskai!

Līga Uzulniece

Par pasākumu Ulbrokas vidusskolas mājas lapā

VIDEO:
1. Ceļā uz Ērģļiem un Iršiem
2. Ceļš balts un līkumains
3. Sniegotais ceļš un pateicība par "Zābaciņiem mašīnai""
4. Pateicība Rūķiem

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location