ziedo

Ziemassvētku dāvaniņas Ērgļu SAC senioriem

    Ērgļu novada SAC arī šogad, jau otro gadu, piedalījās NSUS biedrības labdarības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" un saņēma dāvaniņas savai senioru saimei. Biedrība šogad nepiedalījās centra svētku pasākumā bet saņem stāstu un bildes no centra.

Ināras kundze saņem savu sapnīti - velosipēdu

    .... šodiena - viena varenjauka, saulaina, draudzīga, labestības pilna, atkalredzēšanās diena Ērgļu sociālajā aprūpes centrā.
    Šodien tapa realizēts sen lolots sapnītis Ērgļu sociālā aprūpes centra rehabilitētājai Ināras kundzei (60) - Velosipēds. Par šo sapnīti uzzināju saņemto vēstuli-lūgumu no Ērgļus SAC direktores Ievas Dūdumas.

Ērgļu seniori sapņo

    Ērgļu novada sociālā aprūpes centra ļaudis (94 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Multifunkcionālās mēbeles "strādā" Ērgļos

    Projekts pabeigts!

    Ērgļu sociālās aprūpes centrs, 2016. gada nogalē saņēma multifunkcionālo mēbeļu kravu no NSUS biedrības sadarbības parntera (Francija). Uz šo dienu vairums no mēbelēm (multifunkcionālajām gultām, galdiņiem, krēsliem, skapīšiem) ir atradušas savu jauno vietu centra istabiņās un uzsākušas savu kapošanu centra iemītniekiem.

Nepieciešama Lapene aprūpes centra iemītniekiem

    Projekts slēgts, jo nav pieteicies nedz ražotājs, nedz ziedotājs.....diemžēl.

    NSUS projekta "Sirds dārzs" ietvaros!
    Ērgļu sociālās aprūpes centra iemītniekiem ļoti nepieciešamas viena vai divas lapenes, kuras tiktu novietotas uz brūģētas virsmas un kurā iemītnieki varētu piekļūt arī ar ratiņkrēsliem. Jau nāk pavasaris un dienu pavadīt svaigā gaisā būtu tieši tas, kas šiem cilvēkiem ir nepieciešams savas veselības un noskaņojuma uzlabošanai.